Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok. Nem barátilag,hanem ismerkedés téren. Nincs kivel beszélnem,se személyesen,se neten. Próbalkozom,de valahogy nem jön össze. Ne próbálkozzak annyira,hagyjam hogy alakuljon magától,vagy folytassam ezt,hátha?

2018. febr. 21. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni
2018. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is az voltam. Vagyis annak hittem magam. Aztán a sok szenvedés hatására feloldódott bennem ez a kényszer, és már nincs szükségem se barátra, se barátrőre, se senkire. Tanulj meg egyedül is boldognak lenni, ez az egyetlen módja van. Nincs szükséged semmire ahhoz, hogy boldog légy. Kisbaba korodban se volt semmid, még egy darab ruhád se, mégis tökéletesen boldog voltál. Aztán a fejedbe ültették a vágyakat, és azt hiszed, hogy azok elérése jelentik a boldogságot, pedig mind csak illúzió.
2018. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj. Nekem sincsenek barátaim.
2018. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1: nem mindenkit vonz az, amit ma szórakozásnak neveznek...
2018. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolóval egyetértve, szerintem is először magaddal kell tisztában lenned, s tudni, hogy milyen dolgokkal okozhatsz örömet az életedben, ha nincsen párkapcsolatod. Azt írod, hogy barátaid vannak, tehát velük is csinálhatsz több programot, de akár egyedül is belekóstolhatsz mindenfélébe, ezáltal is önismeretre tehetsz szert. Amíg nem vagy képes egyedül is megállni a helyed érzelmileg, addig az ismerkedések (erre irányuló kísérletek) izzadságszagúak, görcsösek lesznek.

N

2018. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Járj egy-helyben. :D
2018. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!