Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egyszerre több emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre több emberhez vonzódni? Megérdemlem, ha nem sikerül?

Figyelt kérdés

Pár hónapos depresszív életstílusom egy nemrég alakult kapcsolat kezdte javítgatni. Minden szép és jó volt, amíg ki nem ábrándultam az adott leányzóból.

Téma adott, ez előtt régóta nem voltam senkivel, (nem teljesen akarva) találkoztam egy másik lánnyal, aki teljesen elvarázsolt, a konkrét szexet leszamítva minden volt, talán túl könnyen is alakultak a dolgok az első találkozóhoz képest.

Irreálisan sokat bókolt, látszólag akart, legalábbis valami hasonló.

Ma találkoztunk volna, de lemondta, mert rosszúl érzi magát, ami önmagában nem is lenne probléma, de 2 darab üzenetet kaptam tőle reggel óta, ráadásul ő hívott el.

A kérdések:


- kapcsolatban vagyok, de nem tudnak egymásról, viszont nem tervezem sokáig a jelenlegi partneremmel, mennyire bunkóság, ha azért várok a szakítással, hogy ne bántsam meg túlságosan (tényleg miatta), és kigondoljam a legkevésbé fájó módszert?


-A másik lányt túlreagálom? Online láttam tőle tevékenységet, de nekem nem válaszolt.


-igen, nem szép dolog ezt csinálni, de komolyan kedvelem mindkettőt, egyszerűen képtelen vagyok elkotelezni magam. ~ezt velük is tudattam. Mennyire elítélendő, ill. megbocsátható dolog ez?


~20f


2018. febr. 9. 15:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Nekem ez tényleg nagyon rossz érzés, utalom magam, mert ezt csinálom, és mégjobban, mert nem sikerül rendesen, hogy valakiért teljesen oda vagyok egy találkozó után, csak hab a tortán.

Legalább véleményeket írjatok.

2018. febr. 9. 16:33
 2/3 anonim ***** válasza:

"-kapcsolatban vagyok, de nem tudnak egymásról, "

"egyszerűen képtelen vagyok elkotelezni magam. ~ezt velük is tudattam"


-Hát annyira ezek sezrint mégsem. Szedd már össze magad pls, nem hiába vergődsz egyébként a nyomorodban, cikáznak a hülyeségek és önellentmondások itt is a fejedből. Ahogy az életedben is ugrálsz össze-vissza. Állapodj meg egy dolog mellett.


Mondjuk ha a lányt hagyni akarod, pláne ha már mással ismerkedsz, akkor első körben szakíts vele.


Második körben foglalkozz csak mással.

AZ sem világos, ha kptelen vagy elköteleződni, miért

csüngesz a másik lányon is ("Online láttam tőle tevékenységet, de nekem nem válaszolt.")

( Még hogy a nők szoktak liánozni...)


Szóval mondjuk kapd össze magad, és talán a depressziód is alábbhagy.

Attól, hoyg idegesen, szorongástól vezérelten cselekszel és kapkodsz, jobb nem lesz, csak rosszabb.


Persze te tudod...

2018. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"....Téma adott," Eddig jutottam. Ilyent nem érdemes elolvasni!!!
2018. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!