Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 közti Lányok, ti járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közti Lányok, ti járnátok olyan sráccal, aki hamarabb őszül?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 14:06
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Engem meg nem érdekel a véleményetek a többi lánynak bejön ti meg úgyse lennétek szimpatikusak
2018. febr. 9. 20:56
 32/40 anonim ***** válasza:

Akkor sok értelme volt feltenni a kérdést. :D

Nem vagy valami okos, igaz-e?

2018. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

És még te beszélsz arról, hogy nem önvisszaigazolást vársz? :D


Hogy nem szakad rád a szobád plafonja.


Persze, csak azt a választ fogadod el, aki veled ért egyet.

Tudod, kisfiú, az is válasz és vélemény, ami a tiéddel ellentétes.

Nem lehet mindig mindenben igazad, pl. Te is tévedhetsz.

Tudod, nincs nappal éjszaka nélkül. Az élet nemcsak happyből áll, különben nem tudnánk értékelni a jót.


Szóval, szánalmas vagy, és nem az őszülésed miatt nincs barátnőd, ez már 100%-ban biztos, hanem a viselkedésed és a mentalitásod miatt.

2018. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Én nőként 20 évesen találtam meg az első ősz hajszálaimat :) Engem abszolút nem zavarna, nem csak a saját esetem miatt, alapjáraton sem. Sőt van akinek kimondottan jól áll (persze ehhez kell egy arcformához illő frizura is).
2018. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekünk sem vagy szimpatikus. :D de most egy világ dőlt össze bennem...😂
2018. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Neked mennyi az Iq szinted? Nem akarok hencegni,de nem mégyek bele olyan vitákba amiből látszik a válaszodból is hohy majd megesz a frász hogy keresztbe tegyél nekem.Nem,csak ném érdekel a véleményetek megkaptam a választ,innentől a lehúzós válaszolóknak mennek a pirosak:32,33,35
2018. febr. 10. 12:27
 37/40 A kérdező kommentje:
A 32-estől akartam kérdezni az iq- de ne válaszolj,felesleges abból amit írtál már sejteni lehet!
2018. febr. 10. 12:29
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem lehet sok.
2018. febr. 10. 12:30
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarát, amit te idehánytál kérdés/válasz/szöveg címszó alatt annyira siralmas, hogy igazából sajnállak, amiért ennyit sikerült megtanulnod alsó tagozatban, és 28 éves korodra ennyit értél el az életben, hogy képtelen vagy értelmesen használni az anyanyelvedet. És annyira igénytelen vagy, hogy leszrod, mi van leírva: nem vagy ném.

Szerintem ez a halál ciki, nem az én viselkedésem.

2018. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy olyasvalaki kérdezzen rá mások IQ szintjére, aki egy mondatot nem tud leírni helyesen! :D pontozz csak le ha erre élvezel, nekem nem kardinális kérdés az életemben az, hogy a gyakorin hány %-om van. 👅👌👏
2018. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!