Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha valaki tisztában van azzal, hogy milyen emberrel ismerkedne (belső tulajdonságok) /kire vágyik, akkor automatikusan támadják?

Figyelt kérdés

Akár itt, akár élőben. Ha egy ember felsorakoztat pozitív, tudatosságra utaló tulajdonságokat, melyek számára fontosak/amiket keres másban, főleg személyiség jellemzőket, akkor egyből rásütik, hogy sokat vár el, öntelt, lehetetlen elvárásokat támaszt a másik nemmel szemben.

Szerintem rém idegesítőek azok az emberek, akiknek halvány ingjuk sincs, hogy milyen emberrel éreznék jól magukat, megfogalmazni is képtelenek ezt, de dumálni meg oltogatni azokat tudják, akiknek van fogalmuk a dologról.

Szóval manapság az is baj, ha valaki full kretén meg az is, ha intelligens? Jöhet a kor és a nem is.


2018. jan. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem probléma, ha az ember általánosságban beszél erről. Főleg, ha amiket felsorol, ő maga is tudja mind nyújtani. Én azt nem szeretem, ha az elvárás megvan, de az illető oldaláról nincs meg a fedezet úgymond.

Kettő, általánosságban beszélgetni más, mint egy adott személyt, nem annak értékében nézni, méltányolni, élvezni, hanem listákkal szembesíteni élettelenül és személytelenül.

2018. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, kor és nem Nő vagyok és 35 éves és házas
2018. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ki támadott meg ?
2018. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Betoncsizma nem értem a sirámodat! Azért támadtak, mert elmondtad, hogy milyen barátnőt szeretnél? Hát kinek mondtad el? A válaszolóknak? Ez a GYK,szard le! Vagy egy nőnek? Hát a nőknek bókolni kell, nem tulajdonságokat sorolni, nem tudtad? :DDD Nem értem sajnos a kérdésedet, de mindig olyan vicces vagy, szívesen segítenék, de így nem tudok.
2018. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!