Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csini barátnő olyan mit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csini barátnő olyan mit egy jó kocsi? Csak pénzes embernek lehet olyan?

Figyelt kérdés
Tudom ez le van kissé sarkítva, de lényegében igaz?

2018. jan. 16. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Lehet utolsó unalmasnak tûnsz.

Sablonos vagy,ki kell tûnj.

Kondizol?

Hidd el ha eddzel és felveszel olyan ruhàt ami feszül akkor baszélgetnétek is.

Érdekesnek.kell tûnj ne sablonosan kérdezz hanem izgalmas legyen,izgalmas témàkat.

2018. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Agyamra megy ez a kondizàs. Speciel ez nekem nem jön be, igaz nem is vagyok bombanő. Egy sportos, egészséges kinézet szàmomra vonzóbb, mint a kigyúrt testalkat. Az is kiàbràndító, ha egy férfi a kondizàs miatt àllandóan csirkemellet zabàl.

Amúgy mit értesz csinosnak?

Igényes öltözet, àpolt külsővel vagy ízléstelen, hivalkodó ruhàzat és hozzà borzalmas mű csöcsök, körmök, szempillàk?

2018. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
#5 Igen, itt minden kövér nőnek Adonisz párja van, mindenki milliókat keres és milliószoros férfitöbblet van. Ez a gyakori valójában egy párhuzamos univerzum, ahol sokan úgy hazudnak, ahogy nem szégyellik :D
2018. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Többnyire igen, Kérdező. Nagyon nagyon kevés a kivétel, ők pedig pontosan ezért már rég foglaltak, mert mindenki rájuk ácsingózik.

#13, mintha egy másik kérdésben elismertétek volna, hogy igen, valóban férfitöbblet van :)

2018. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

,,Agyamra megy ez a kondizàs. Speciel ez nekem nem jön be, igaz nem is vagyok bombanő. Egy sportos, egészséges kinézet szàmomra vonzóbb, mint a kigyúrt testalkat. Az is kiàbràndító, ha egy férfi a kondizàs miatt àllandóan csirkemellet zabàl."


Hát nem tudom itt senkinek se jön be,de érdekes élőben miért csorgatják a nők a testünkre a nyálukat?

Mért akarnak azonnal talizni?Meg miért indulnak be nagyon amikor küldök egy fotót?

Ez nekem furi.Általában az elhízottabb nők is gerjednek ránk izmosabb pasikra.

Mit együnk?

Kóbászt meg hurkát zsíros fehér kenyérrel attól lesz a jó kis cukorbaj?

Amúgy én inkább halat,marhahúst édesburgonyával,a csirkétől herótom van nekem is.


"Amúgy mit értesz csinosnak?

Igényes öltözet, àpolt külsővel vagy ízléstelen, hivalkodó ruhàzat és hozzà borzalmas mű csöcsök, körmök, szempillàk?"


Őt például:

1. [link]


2. [link]


Ők gyönyörűek,és nem nem buta libák.

Diplomás értelmiségi sikeres lányok.

Virág konkrétan ügyvédnő.

2018. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
XDDDDDDDDDDDDDDD Jáhj, igaz, igaz, nyugodj meg, gonosz világ, mindenkivel baj van, csak veled nem, szegény te.
2018. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
#16, azt azért ismerd be, hogy a világ tényleg nem egy emberbaráti hely :) Orbánisztán Mutyifölde meg aztán főleg nem...
2018. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy mit értesz csinosnak?

Igényes öltözet, àpolt külsővel vagy ízléstelen, hivalkodó ruhàzat és hozzà borzalmas mű csöcsök, körmök, szempillàk?

Őt például: ...

Ők gyönyörűek,és nem nem buta libák. "


Kihívó (vagy inkább semmi) ruha és műcsöcsök pipa.

2018. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam gazdagnak, mégis egy csinos barátnőm van. Lehet, hogy csak mázlim volt? :O
2018. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem. Kell egy anyagi háttér viszont. Ne úgy értsd, hogy el kell tartanod a lányt, inkább arra gondolok, hogy nem neki kell eltartani téged, ha szakít sem kell attól félnie, hogy a híd alá mèsz, van egy biztos munkád, lakásod, az is jó ha bérled, meg tudsz élni normálisan, nem zsemlét és parizert eszel 0-24, nem vagy a szüleidre utalva. Ha ennyi nincs mögötted én nem kezdenék veled, nem akarok még gyereket vállalni, egy férfi meg tudjon már nélkülem megélni. Normális nő csak ennyit vár el. Butap*csa meg azt, hogy halmozd el ajándékkal, legyen luxuseleted, járjatok napi 5x starbucksba, stb. De ezek a nők sem hasonlíthatóak kocsikhoz, nem tárgy egyik se, hiába egyszerű mint egy szög.
2018. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!