Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti társkeresőn csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti társkeresőn csak a Brad Pitekkel álltok szóba?

Figyelt kérdés
Aki 10/10-es?

2018. jan. 16. 00:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak a társkeresőn az utcán is!
2018. jan. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Csak a 10/10-es pasiknak van nője? Nem. Az átlagos pasik az utcán átlagos nőkkel láthatóak? Igen. Remek, téma befejezve.
2018. jan. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

Brühühü napi síró rinyàlógépek.


Mi lenne ha most lemennétek kondizni mondjuk vagy valamit tennétek a külsõtökért esetleg a karriert is építenétek?

2018. jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem az esetem Brad Pitt. Most hogyan tovább?!
2018. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen mindegy hogy néz ki,de ha csak olyan képet tud feltenni társkeresőre hogy .Sorolom: kádba fetrengős habos, félmeztelen izmait befeszítős pózolgatós, hanyattfekvős a franciaágyban, sörös-boros üvegekkel dobozokkal szalutálós, pálmafák alatt sapkás napszemüveges szivar szájbólkilógós.

Na, pasik, melyiket válasszam?

Egy normális 40/N

2018. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%
Azzal álltam szóba, aki nekem tetszett. Hogy az ki szerint hányas, meg hol foglal helyet az altalános tetszési skálán, hát azt bizony én telibe szrtam. Azon meg bőven túllendültem, hogy frusztrált kisfiúk miatt legyen bűntudatom, csak mert fontosnak tartom, hogy vonzó legyen számomra a leendő párom.
2018. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%
Brad Pitt mindig rusnya volt, majom arca van. Egy csomó jobb pasi van. Tök jó, mikor hetero férfiak eldöntik, ki a szexi pasi.
2018. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Brad Pitt-el tényleg mellé fogtál,nekem sose jött be meg mondjuk a barátnőimnek se. A mai lányoknak inkább az ilyen Jason Momoa fazon az alfahím,ahogy észrevettem. Ja és egyébként társkeresőn nem tudom,de élőben sosem az számított hogy legyen 10/10 meg gazdag,hanem hogy milyen a humora,intelligens-e,tudunk-e jókat beszélgetni. Én így találtam párt.
2018. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Tévedés, a Jason Momoákkal, Channing Tatumokkal és Kit Haringtonokkal is szóba állnak. :D
2018. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
15-nek igaza van...ezek férfiak vafy nyálgépek...vagy egyáltalán heterók?? Már elnézést,de számomra az ilyenekben semmi vonzó nincs még ha Bradd Pittek is arcra. Egyébként nem tudom honnét jött ez a Bradd Pittezés, de vannak tőle jobbak is.
2018. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!