Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy fiú, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy fiú, ha nagyon ronda? :'/

Figyelt kérdés

23 èves srác vagyok ès soha nem volt bnőm... a lányok èszre sem vesznek vagy max. arra vagyok jó, hogy azt játsszák, hogy barátkoznak velem, de csak kihasználnak, játszadoznak. :(


A legutóbb azt mondta egy lány, hogy befizet egy krvához... ezzel jól lerondázott :'(


Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen kisfiús arcom??? Ès hogy ne legyek ronda... :/ :( :'( :'(



2018. jan. 14. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mit találsz magadban rondának? Hiányzik a fél arcod? Vízszintesen áll az orrod? Vagy mi?
2018. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad! Sokat tud dobni az esélyeiden, ha lélekben erős vagy. Én is ronda vagyok, mégis van egy gyönyörű barátnőm. Ha pedig nekem összejött, akkor kb. bárkinek összejöhet. SOk sikert!
2018. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Pontosan mit találsz magadban rondának? Hiányzik a fél arcod? Vízszintesen áll az orrod? Vagy mi?"


Ez valahogy sosem derül ki az ilyen kérdésekből.


Aki a rondaságára fogja a sikertelenségét, annak általában inkább fejben és (élet)stílusban vannak komoly problémái - lásd beszűkült szemléletmód, lelkierő hiánya, nulla közösségi élet, nulla hobbi, nulla szenvedély stb.

2018. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Legyél gazdag! Más esélyed sajnos nincs."



A kérdező kommentje:


"Tehát csak a plasztikai sebèszet a megoldás? :("


Hát, ha másból is meg tudsz gazdagodni, akkor van. :-))

2018. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!