Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tindert használom 1hónapja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindert használom 1hónapja. Sok 1 hónap alatt a 220 mach?

Figyelt kérdés

Nagyon válogatós vagyok. Nem a külső fog még egy pasiban hanem az ha ír magáról valamit. Most néztem és 1 hónap alatt lett 220 machem. Az soknak számít? Eddig kb 5randim volt. + 1 kapcsolatom is lett onnan. Csak komoly kapcsolatot keresek és ezt ki is írtam.

21/ N


2017. dec. 29. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinek átlag 5 matche van.
2017. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt 5 randi és egy kapcsolat? Nagy kapcsolat lehetett, ha egy hónapba belefért az 5 randi mellett. :D
2017. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a következő? "800 ezret keresek havonta. Sok?"
2017. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már a csajt. A 12 éves lánypok szintjén mozog.
2017. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Júliusban regisztráltam akkor 1hétig használtam. Akkor lett belőle kapcsolat.... Aztán inaktiváltam magam. Most 2-3hete kb újra regisztráltam. Így lett belőle kapcsolat. Összességében 4hete használom kb a Tindert aktívan.
2017. dec. 29. 09:35
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
4 hét alatt 220 match annyit jelent, főleg, ha még válogatós is vagy, hogy kb éjjel-nappal nyomkodod. Nekem 570 van és ez kb 1 év alatt jött össze. De én csak kb minden 20-30. pasit lájkolom. Ha mindenkit jobbra húznék, már 10 ezer párnál is tarthatnék, szóval felesleges összehasonlítgatni, hogy mi sok, mi kevés.
2017. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ejj, lánykák. :D De azért gondolom a férfiaknak sem nehezebb ismerkedni, mint nektek!
2017. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem sok. Ki is iktatod azokat, akik mégsem szimpik?


Nagyon keveset nyomkodja szerintem, 10 perc alatt 120 pasit végignéz egy átlag ember.


Én ritkán használom, majd ezer matchem lett 2 hónap alatt, de én folyamatosan szelektálok is, ha olyanom van.


Tehát a képeken szimpi férfiakat húzom jobbra(ehheg nagyrészt egy kép elég), aztán, ha match lett, kiselejtezem őket a részletek/leírás/munkahely/lakhely alapján.


Majd az üzeneteik alapján.


Kb hetente félórát, ha tinderrel töltöttem, én is kb 10ből egy-két pasit húztam jobbra.


Nem azért, mert a többi valami förmedvény, szinte mind átlag vagy feletti férfi a tinderen, csak nem voltak szimpatikusak számomra.


A tinderes férfiakkal nincs gond, a badoosok viszont egy egészen másik réteg..

2017. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A repülésben már sokk, mint sok...

[link]

2017. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mivel ha jo no vagy minden pasi jobbra huz teljesen jo. En ezert nem hasznalom ffi letemre mert nekem egy honapban jo ha van 8-10 amibol max par ir egyaltalan vissza talizni meg nem is akarnak sokszor. Akkor minek huz jobbra? Raadasul sose part kerestem erre a Tinder nem alkalmas. Torzan ismered meg a masikat.
2017. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!