Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy értessem meg egy 30 as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg egy 30 as nővel szépen! , hogy nem akarok vele még barátkozni sem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor ismertem meg a neten akkoriban beszèlgettünk badoo chaten vagy msnen. Aztán valamièrt megszakadt a kapcsolat. Ami képet látram róla akkor az alapján bejött kűlsőre....

3-4 hete rámìrt kis emlékeztető után jutott eszembe kiről is van szó. Pár napot beszélgettünk mesengeren találkozót ìgèrtem neki. A beszélgetések alapján ellemzett (cselekedeteim, gondolataim) nèha tudományosan mint egy gagyi önjelölt pszichológus , néha spirituálisan. Anyáskodni akart felettem , megmondani mit csináljak! Minden nap órákat kellett/akart telefonálni vagy minden este 6-7 órától kifulladásig mesengeren chatelni. Hangsúlyozom találkozó nem volt. Bombázott kèpekkel meg akart mutatni ezt azt ...de ő is látszott rajta! Társkeresős képre nyomokban hasonlìtott. Aztán egy keddi nap anélkűl, hogy neki előre szóltam volna (randi nem volt hangsúlyozom!) el mentem úszni ahol kicsit meghűltem aznap sem másnap sem volt kedvem hozzá. Gondoltam a péntekitalálkozóra elmegyek egy esély jár mindenkinek. De csütörtökön reggel hìvott munka közben èszre se vettem.Este rámìrt, látta hogy szerdán fent voltam a messengeren mi az hogy nem ìrtam vissza neki. Mondom biztos wifire csatlakozott a valamelyik telefonom iithon azért voltam elérhető látszólag. Erre ìrta "mondjuk elhiszem". Lendületből nyomtam a tiltás gombot. Beláttanm ez bunkóság volt. Oldottam a tiltást. Reméltem talál másik pasit.Tegnap előtt rám ìrt elmagyaráztam neki , ha nem találkoztunk akkor gáz , hogy beszólogat( ellemzések) és számonkér.Nem szeretnék tőle semmit. Erre bizonygatta , hogy èn vagyok számára latatlanban is tökèletes.

Mondtam nekem nem kell per pill kapcsolat. Erre letolt hogy pszichés problémáim vannak mert jól el vagyok (nélkűle) egyedűl. Erre ìrta: szűksége van rám mert milyen jókat beszélgettünk 2 hete. Tegnap is ìrkált válaszoltam félvállról ma is îrt de nem válaszoltam. Tipikusan az a lány aki eljönne, átrendezni a szobám az életem mert ő jobban tudja mi a jó nekem ...Munka után haza megy eszik /főz/mosogat majd nézi a plafont vagy nekek îrkál.



2017. dec. 13. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az intelligencia szint, nem kor függő. Az első rossz jelre pedig sejthetted volna, hogy nem egy "átlagos" emberrel van dolgod, hanem valami szerencsétlen lelki beteggel. Edd meg amit főztél, vagy csak ne keresd. Abból mindenki ért. Még egy agyalágyult is.
2017. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Figyi ott cseszted el hogy nem mondtad neki meg konkrétan hogy mégsem akarok veled talizni.Ennyi.Ő meg abban a hitben volt hogy lessz ebből vmi és mivel te csütörtökön letiltottad őt mert ő kiosztott ezért jogosan van ő is kiakadva rád.Nem letiltani kell az majd ràér ha túllép egy bizonyos határt hanem közölni hogy vége. ő meg szerencsétlen azért küldte a képeket magàrol hogy meggyőzzön hogy még is jó nő és t3ged akart lenyűgözni mivel te nem adtad be a derekadat .
2017. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A legrosszabb ***** válasza:

Pár éve Chat.hu-n privátozni kezdtem egy huszonéves csajjal. Gyakorlatilag az első naptól kezdve teljesen ismeretlenül kontrollálni akarta az életemet, mikor hová menjek, mettől meddig dolgozzak, kikkel spanoljak, ja és vesszek össze az őseimmel, a barátaimat (akik azóta is a legjobb barátaim) dobjam ki, hanyagoljam őket, éjszaka is MSN-ezzünk kötelezően, miközben reggel 5-re mentem melóba, de ezt az egészet úgy képzeljétek el, hogy kb. 250 kilométer választott el bennünket egymástól és soha nem beszéltünk, csak webkamerán láttuk egymást. Az első 1-2 napon még szimpatikus volt a "határozottsága", de igen hamar leesett, hogy ez egy beteg, idióta, pszichopata szar, s ráadásul a Szegedi Tudományegyetemen tanul. Egy egyetemista! Értitek, egy paranoiás, mindenkire gyanakvó agyhalott, aki amúgy külsőre sem volt vészes. Mivel SMS-eztünk is, tudtam a számát, a hívásaimat vagy kinyomta, vagy nem vette fel, meg bekamuzta az ottani haverjainak, hogy a közöttünk lévő távolságot én kifogásolom, miközben ő hozta fel mint kibúvót, konkrétan lejáratott a kis retekfészek saját ismerősi körében, hogy büghühü, olyan cúnán' átverte őtet' egy csetes pasi. Nagy szarkavaró a csaj azóta is, összejött egy nárcisztikus manipulátorral, akivel míg együtt voltak, a nap minden percében ott b#szták át egymást, ahol volt bőr a pofájukon. Azóta mindkettő egyedülálló.


Aztán volt még jó néhány kalandom interneten, de leszűrtem a konzekvenciát, hogy buta, ostoba, elmebeteg, paranoid, hulladék, hárpia, keselyű az összes nő interneten. Nemhogy párkapcsolatra, de emberi kapcsolatokra sem alkalmasak.

2017. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Azt írod, végül nem volt találkozó. Na de ő tudja hogy nem is lesz soha???? Vagy reménykedik? Hogy nem volt találkozó, megmondtad neki, hogy tévedtél és nem akarsz vele találkozni soha (kétlem) vagy csak ignoráltad a témát, esetleg csak lemondtad azt a találkozót és vártad, hogy ebből rájöjjön hogy később sem akarsz?
2017. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24: Nem tud különbséget tenni a csak a saját fejében lejátszódott dolgok és a valóság között.
2017. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mondtam nem akarok tőle semmit! Vagyis leîrtam akkor mintha felfogta volna...aztán îrt 3napig minden este!!!
2017. dec. 15. 21:06
 27/27 anonim ***** válasza:

26: Joga van neki is elmondania, amit akar.

Ő egy érző, gondolkodó ember, nem egy készülék, akit egy gombbal kikapcsolhatsz.

Attól pedig, hogy valaki üzen egy gépen, amit csak rajtad múlik, hogy bekapcsolsz-e, hogy az üzenetét megnyitod-e, egyáltalán nem kéne kikészülnöd....

2017. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!