Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várnátok éveket az együttélésr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok éveket az együttélésre, ha lenne rá lehetőség már a kapcsolat elejétől kezdve?

Figyelt kérdés

Vagyis mindket félnek van saját lakása,de a férfi nem mer elköteleződni,mert szeret egyedül is lenni.

De a párját sem akarja elveszíteni és ez miatt folyamatos hullámvölgyek vannak a párkapcsolatban. Férfi minden ilyen jellegű vita után megnyugtatja a párját,hogy hamarosan összeköltöznek,de valójában nem történik semmi.

Ez lassan 3 éve tart. Nem vagyunk tinik. 31N


2017. nov. 5. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

30 felett már nem.


legyél okos.


36/N

2017. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lapát. Ha három éve húzza az agyad, nem tudom mire vársz még. Én elmondanám neki, hogy ez így nem mehet tovább, nem akarok egy helyben toporogni. Ha nem lépünk tovább, vége.

Egyébként meg én is szeretek egyedül lenni, párom is. Hacsak nem egy apró garzonban élnétek akkor ez abszolút kivitelezhető. S még akkor is el lehetne "küldeni" a masikat barátnőzni, haverokkal lógni.

2017. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően a kapcsolat elején butaság összeköltözni. Előbb meg kell ismerni azt az embert, akivel együtt akarsz élni.

De azért harminc évesen 3 év kapcsolat után szerintem nagyon itt lenne az ideje. Én nem pazarolnám olyanra az időmet, aki 3 év után lakással, egzisztenciával sem akar mellettem elköteleződni. Szerintem a párod nagyon éretlen és komolytalan. Ha nem érzek rá igényt, hogy minden napomat együtt töltsem azzal, akivel 3 éve együtt vagyunk (pláne hogy erre minden lehetőség adott), akkor nem szeretem igazán.

2017. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én szeretnék gyerekeket, ebben a helyzetben én30 felett nem várnék, hanem szembenéznék azzal, hogy ez mit jelent.


Ha meg nem akarnék családot, akkor én sem akarnék elköteleződni, összeköltözni senkivel sem, így tökéletesen megfelelne, hogy megvan a külön-külön otthonunk, és hetente pár alkalommal találkozunk.

2017. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, nem fogtok ezért szeretni, de én sem mennék lakni egy olyan lakásba még azzal sem, akit a világon a legjobban szeretek, ahol nincs saját szobám. Egyszerűen akkora az igényem a személyes térre, hogy komolyan érzem magamon a feszültséget és a rossz közérzetet, ha nincs egy kis sarkom, és a másik mindenhol láthat úgymond. Pedig aztán az utolsó dolog, amit csinálnék, hogy titkolok előle valamit, vagy átverem... Ez is lehet ok.
2017. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3 év után ez elég érdekes. Persze mindenki saját maga dönti el mikor mit akar, de én eddig úgy láttam, hogy amelyik kapcsolat már van három éves, ott már nagyon nagyon rég együtt él a két fél, van ahol gyerek is van és eljegyzés, esküvő is (a nem huszonéves pároknál). Az egyik barátnőm februárban jött össze a barátjával és egy hónapja össze is költöztek, pedig nem laktak messze egymástól, nem a szüleikkel laktak, de szerettek volna egy szinttel feljebb lépni. Ha nekem lenne egy párom, aki egy év után nem akarna velem összeköltözni, ráadásul ilyen indokkal (én imádok egyedül lenni, de az állítólagos szerelmem jelenléte sosem zavarna), akkor nem hiszem hogy sokáig maradnánk együtt. Én a 30-as éveim legelején akarok gyereket vállalni ha lesz rá lehetőségem, hogy azért kiélvezhessem a "fiatalabb" éveim de közben fiatalos anya lehessek. Nem tudom, te szeretnél-e gyereket, de egy ilyen kapcsolatban nem valószínű, hogy érdemes. Képzeld el, majd 5-6 év után talán összeköltöztök, leszel kb 33, még minimum három év (de lehet jóval több) mire hajlandó lesz talán elgondolkodni a házasságon (persze nem muszáj házasságpartinak lennie egyikőtöknek sem), leszel minimum 36, és a gyerektéma még fel sem jött. Természetesen nem biztos hogy így alakulna, nekem ez jutott eszembe a leírtak alapján. Mit szoktatok együtt csinálni? El szoktatok menni közösen nyaralni vagy csak valahova kiruccani?
2017. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi nagyon szeret egy nőt,együtt akar vele lenni.Ezen gondolkozzál el.
2017. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek nagy lakása van. Szóval 2 felesleges szoba is van. Gyereket szeretnék természetesen. Kezdem nagyon rosszul érezni magam az miatt.

Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 5. 19:53
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából mindennap együtt vagyunk,csak nem élünk együtt. Többször megy haza este. Közös programok persze vannak,nyaralni is együtt járunk. Igazából úgy vagyunk,mint egy normális pár,csak nem élünk együtt ezért nem is értem az egészet a részéről.
2017. nov. 5. 19:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A 3 éves évfordulónkon már hárman voltunk... Ebben a korban és ennyi idő után nekem nem lenne elég az összejárogatás.
2017. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!