Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi ha meglát egy csinos nőt, egyből késztetést érez rá, hogy meghívja valamire, vagy vegyen neki valamit?

Figyelt kérdés

És akkor utána meg csodálkoznak, hogy a gold diggereket vonzzák be, és panaszkodnak, hogy a nőknek csak a pénz számít.

Nekem mindig is gyönyörű és vékony barátnőim voltak, de soha az életben nem hívtam meg nőket italra, és érdekes módon nem is igényelték. Senki nem mondta nekem, hogy hívjam már meg valamire. Továbbá még egy mozi jegyet vagy korcsolya belépőt sem fizettem soha nőnek, egy fillért sem költöttem soha nőkre, és lám mindig sikeres voltam a szép és normális nőknél.

De a legtöbb férfi meg meglát egy csinos nőt (vagy akár kövéret is), és egyből a pénztárcájához nyúl, mint Aladdin a csodalámpájához ha baj van. És ezek után még csodálkoznak, hogy az anyagias nőket vonzzák ezzel a viselkedéssel. Utána meg a nőket tartják gonosznak, holott valójában ők akarták megvásárolni őket a kezdetektől fogva.


2017. okt. 22. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A prostikat ki kell fizetni.
2017. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert valahogy ismerkedni kell. Bevett formula az "igyunk meg valamit". De ha én szeretném, hogy igyunk, elég hülyén jönne ki, hogy "de a te részedet fizesd te".
2017. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A dugásra éreznek késztetést,amihez kedveskedéssel juthatnak hozzá.Mivel érzelmileg analfabéta némelyik,így nekik ez a kedvesség a pénzzel egyenlő.Ők valamit qrva rosszul raknak össze fejben.Én például olyan férfiért tudnék bomlani,akivel soha egy kávét nem ittam meg,de ha rám néz,fel kell mosni.Ezt hívják kémiának,amit pénzen nem vehetsz meg.Amúgy nem,nem gazdag,nem Adonisz,olyan pórnépbeli,mint én,pont ez tetszik benne.
2017. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lachesys ***** válasza:
80%

Azért sztem az valahol elég gáz, hogy büszke vagy rá, hogy soha egy fillért nem költöttél nőre. :D Gondolom szülinapi meg karácsonyi ajándék sincs akkor a barátnőnek, egy szál virágot nem kap soha?:D


Valszeg nagyon helyes vagy, ha nálad ez működik. Én nőként pont úgy vagyok vele, hogy első randin szeretek felezni, bár ha egy szórakozóhelyen meghív valaki, aki tetszik, azt nem utasítom vissza. De egy komoly kapcsolatban jól esik azért, ha néha a férfi elvisz étterembe, moziba, vagy hasonlók.


Nem szeretnék egy férfin sem élősködni, de ez a smucig hozzáállás is taszító.

2017. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Apum olyan szinten smucig ember, hogy gyerekkoromban azért is rámszólt, ha 5 percnél tovább zuhanyoztam. Holott jómódú család voltunk mindig is, de az ilyen fillérb*szó emberek borzalmasan megkeresetítik a párjuk/családjuk életét minden nap.


Épp ezért én zsigerből kerülöm az ilyen pasikat. A barátom mindig is szeretett elhalmozni minden jóval, sehol nem enged fizeni, elvisz nyaralni stb. És nem azért, mert ezzel akarna kompenzálni valamit, hanem mert ő ilyen ember. Szeret adni, kényeztetni. Úgyhogy kösz, de akkor se foglalkoznék a smucig fajtáddal, ha te lennél az utolsó férfi a Földön.

2017. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Mert prostituált, kitartott vagy. Pont az ilyen nők miatt "sírnak" az itteni férfiak. Pont az ilyenektől kéne távol maradniuk, ezt mondom nekik.
2017. okt. 22. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitartott?😂Egyelőre a szüleim tartanak el(plusz dolgozok), nem ő. Persze, a te spórolós agyad nem tudja felfogni, hogy hogy okozhat bárkinek örömet az, ha meglepi a párját anyagi dolgokkal is, de hidd el, vannak ilyen rendes emberek is. Ennyi erővel ha egy lány kap valamit a szülinapjára, akkor prostituált? Te nem vagy normális.
2017. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:

Azért nem vagy te kicsit smucig ?

Értem hogy mit akarsz mondani na de azért egy első randin ha valakit elhívok egy étterembe akkor nálam alap hogy én fizetek ez nem aranyásó vonzó hanem alap illem szerintem ahogy az is hogy ajtót nyitok neki 😊 .

2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!