Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyot tévedek, ha azt állítom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot tévedek, ha azt állítom, hogy tulajdonképpen a nők alakítják az egész emberi evolúciót?

Figyelt kérdés
Most gondoljatok bele! A tökéletes hímek a tápláléklánc csúcsán, ők inkább válogathatnak a nők közül mintsem vadászniuk kelljen utánuk. Természetesen ők tovább is fogják vinni a vérvonalukat. De mi van a többi x százalék pasival? A nők társkereséskor a pasikat szelektálják magasság, alkat, egzisztencia (végzettség), személyiség (belevaló vagy visszahúzódó) és még sokezer kis dolog alapján amíg megtalálják a tökéletest és ezzel megkísérlik a legjobb hímeket kiválasztani, hogy a hozott alapanyagból a legtökéletesebb utód jöjjön a világra. Olyanok, mint a minőségellenőrök. Tulajdonképpen randikba és ismerkedésekbe burkolt szelekciós folyamatokról beszélünk, ahol a rossz genetikával és személyiségjegyekkel rendelkezők (alacsonyak, soványak, csórók, félénkek) kihullanak és nem viszik tovább a vérvonalukat. Lehet, hogy tényleg a nőknek van igazuk és azzal a sok visszautasító (sokszor szívtelen és hidegvérű) döntéssel csak a jövendőbeli világot akarják jobbá tenni és megtisztítani az emberi génállományt? Én magam is egy genetikai hulladék vagyok és egyáltalán nem lepődök meg azon, hogy még sosem volt barátnőm pedig már a húszas éveim közepét taposom. Ti mit gondoltok erről? Egy nemet és kort is írjatok légyszi! Köszi.

2017. szept. 7. 19:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

#20



Semmi értelme nincs a személyes felelősséget vállalni. Én megtettem, próbáltam változtatni, de ugyanúgy utáltak az emberek, mint addig. Semmi nem változott. Maradt ami volt. Legalább nem stresszelek rajta, mint mikor ezzel próbálkoztam.

2017. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
igazad van, előző.
2017. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#21: akkor vagy rosszul csináltad, vagy olyan problémáid vannak, amit egyedül nem vagy képes megoldani. A személyes felelősségedet akkor hárítod el, ha olyan hülyeségeket találsz ki, mint a kérdező, és meggyőzöd magad, hogy neked nincs is problémád, csak mindenki más hülye a világban.
2017. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

" meggyőzöd magad, hogy neked nincs is problémád, csak mindenki más hülye a világban."



nem meggyőzi magát, hanem ha megpróbált mindent, és nem történt változás, akkor tesz így.

2017. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#23


Én tudom, hogy velem van a baj, és ezt nagyrészt saját hibám, de fogalmam nincs pontosan mit kellene máshogy. Próbáltam már mindenféle taktikával elérni, hogy kedveljenek, de sosem sikerült. Kezdem a reményt végképp feladni. Talán ez a sorsom, hogy utáljanak?

2017. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól van fiam,mondta Apum.Ha mindenkinek meg akarsz felelni,adok egy kötelet.Szomorú szemekkel néztem rá,ezt mondod nekem,miért?Figyelj bármit tehetsz fiam,úgyis egy részének ellenszenves,másik részének meg szimpatikus leszel.
2017. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!