Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehet manapság felkelten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet manapság felkelteni egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, alacsony (170cm), vékony testalkattal. Nem mondhatnám, hogy csúnya vagyok. Nem vagyok az a nagy csajozós forma aki minden lánynál bepróbálkozik, csakis azoknál a lányoknál akik megtetszenek. Bárhogy próbálkozok nem érdeklem őket, pedig kedves vagyok, viccelődök velük.

Kezdek elkeseredni. Van munkahelyem, autóm, albérletben lakok de azt legalább én fizetem. Őszintén nem tudom mivel lehet felkelteni egy lány figyelmét.


2017. szept. 5. 18:09
 1/6 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Nah most itt jon a sok -csunya vagy, meg legyen par milliod s utana majd szoba allnak veled a lanyok- valaszok. :D


Igy nehez segiteni, mert nem sok mindent kozoltel, bar ebbol boven le lehet szurni, hogy az a tipikus jofiu vagy. S ez nem baj akkor ha van melle valami ami kiemelkedo, pl kulso, penz, duma, stilus stb. Mivel neked valoszinu mindenenben az atlagos jutott igy nehezebb a dolgod, foleg ha olyan csajoknal probalkozol be akik atlagon feluliek.


Leginkabb a bulizast javasolnam, mint terapia. De nem azert, hogy becsajozz, hanem azert, hogy kicsit feltunningold a beszedkedzsegedet, megfuszerezd az eletedet par fura ejszakaval.

2017. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz ügy, mert sok férfi a kispadon ülve várja, hogy játékba kerüljön, többségük hiába. Nincs szabály, van, akinél az őszinteség a nyerő, van, akinek vetíteni kell, hogy mekkora, de mekkora vezérbika vagy, van, akit meg kell nevettetni és ettől egy idő után ellágyul, van, aki meg csak a belsőt nézi. A magasságod miatt nem vagy túl előnyös helyzetben, de mindenképpen járkálj el otthonról, ne a sült galambra várj, a netes társkeresőket meg se próbáld, tök felejtős mindegyik.
2017. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Alacsony vagy, sajnos ez hátrány, meg vékony is vagy, de azon változtathatsz, neked mindenképpen ajánlott izmosodni. Hidd el, magabiztosabb is leszel tőle, ha jobb a megjelenésed.

A figyelmüket legjobban úgy keltheted fel, ha kissé szemtelen, provokatív módon kommunikálsz velük.

2017. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van elég pénzem de nem szoktam odavetni minden lánynak az első randin...sőt még a harmadikon sem (habár kevés alkalommal jutok el odáig).

Nem várok a sült galambra, igenis próbálkozok...csak sajnos a sok kudarc elkeserít. Főleg, hogy tényleg nem is próbálkozok átlagon felüli lányokkal.

2017. szept. 5. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Horhadtnál magassarkút... ha a nőknek oké, biztos a férfiaknál sem lehet benne kivetnivaló (hisz az szexizmus lenne)
2017. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A magasságod egy kicsit hátrány. Szerintem kicsit nyomulósabb legyél a kiszemelteddel mert csak így tudod felkelteni az érdeklődést. Én legalábbis így vagyok vele hogy akkor kezd érdekelni egy pasi, ha már többször bepróbálkozik.
2017. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!