Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan csaj akinek 25 -26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj akinek 25 -26 evésen a 22 környéki pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Mindig is idősebb nőt akartam magamhoz aztán egyenlőre nem jött még össze:)
2017. aug. 17. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
biztosan
2017. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most nem a legjobb korban vagy, mert még a tini lányok is a 30-as férfiakat keresik. Inkább talán a 21-23-ig, amiben talán találnál.
2017. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

őszintén ember.

egy 25-26 éves nő BÁRKIT megkaphat a korban hozzáillőktől kezdve a 40-50 es vállalkozókig.

Tele anyagi háttérrel, egzisztenciával stb...ugyan mit akarna egy 22 éves pelyhestökűtől? :DDDDD


ez olyna mintha te a 13 éves kislányokra hajtanál

2017. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg ha van jokepu fiu is abban a korban, nem sokat tud nyujtani. Nem anyagilag gondolom. Eretlen gondolkodasu, nem lehet vele komolyan tervezni, lehet meg diak. Jol mondjak elobb, ferfi kell, nem egy epp hogy kinott kamasz.
2017. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
20%

Természetesen Te éretlen vagy az ilyen idős lányokhoz, mert aztán tényleg nagyon számít az 1-2 év...

És ugyanilyen egyértelmű, hogy a 14 éves kiscsajok 20 évesekkel, a 17-18 évesek pedig 30asokkal járnak, szexelnek. Mert a NŐ egy felsőbrendű teremtmény, aki már 2 évesen egy 80 éves férfi szintjén áll!


De akkor kik azok a 14-25 közötti lények akiket pïçsaszoknyában az utcán, kocsmákban látok artikulatlanúl üvőlteni, sikítani, nyilvános wcben b@şżņï nap mint nap? Akik szinte folyton isznak?

Az internetet pedig tele hányják a kutyafüles fotóikkal és qurvás pózolásaikkal?

2017. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: a nő nem felsőrendűbb. és egy 2 éves kislány nem igazán van egy 80 éves férfivel egy "vonalban".. kicsit furán gondolkodsz:) apropó én is nő vagyok..
2017. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28vagyok 23 @ pasim
2017. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek izgatnak a 18-22 éves fiúk, és elég unalmas már, hogy az idősebb pasik mindenkinek prónálják bemesélni, ők kellenek a fiatal nőknek... Akik szerint meg éretlenek a fiatal fiúk, azoknak kívánok egy nőverő, alkesz,fogatlan, gyárimunkás 40-est;-)

24/N

2017. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam:) utolsó :)
2017. aug. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!