Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önbizalomhiányom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalomhiányom miatt taszíthattam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány akivel régebben beszélgettem úgy vettem észre, hogy én is szimpatikus vagyok neki. Az önbizalomhiányom miatt sajnos nem mertem keresni a társaságát pedig csak arra vágytam, hogy beszélgessek vele de bebeszéltem magamnak a hülyeségeimet. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire észrevehető az ha egy fiúnak nincsen önbizalma? Sajnos nagyon fáradt vagyok és most nem akarom kifejteni bővebben a történetet de ha valakit érdekelné, hogy hogyan is történt pontosan akkor privát üzenetben megbeszélhetjük amit előre is köszönök szépen ( holnap reggel válaszolnék is rá )


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. aug. 4. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Észrevehető, és nem vonzó a nők számára.
2017. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Achillesz bácsi! Nem minden nő vágya egy nagyon magabiztos pasi. Igen, van aki nem erre hajt. De ha okos a nő el tudja oszlatni a fèrfi önbizalmának hiányát.

N

2017. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden alól van kivétel.
2017. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen,Illetve hasonló dolgok miatt szalasztottam már én is talánt! Bánt is. De ebben az esetben biztos vagyok benne,hogy így a jobb!

Neked pedig,azt tudom tanácsolni,hogy biztosan észre vette már,és nem tett félre emiatt! Valóban nem minden nőnek kell a "Latin Lover, Huuu de macsó, én mindenkit magkapok ! " Csávó!

Az a lényeg,hogy legyél azért férfi mellette. Ő pedig érezze,hogy nő. Ne agyalj annyit azon,hogy kevés vagy - e ? !! Mert a Stressz miatt lesz baj!! Csak érezzétek jól magatokat! Higgy benne,hogy kellesz neki!

2017. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Igen, nagyon valoszinu.

Az itteni valaszokbol leginkabb azzal ertek egyet, hogy erezze magat melletted nonek. Ez persze minden no eseteben valtozo merteku. Sot a jelenlegi rendszer kezdi megbolonditani a szerepeket, mivel az evolucios nyomas folyamatosan ott van. Igy, hogy kialakuljon vonzalom a nonek kell eljatszania a dominans szerepet. Szoval akkoris van eselyed ha ilyen nobe futsz.


Most ugy oszinten, nezzuk meg mi a helyzet azzal amit a kettes irt. Vagyis a Disney romantikus sztori, mikor a csinos aranyos lany felbatoritja a felenk sracot. Nah ez a mesekben van. A valosagban az a helyzet, hogy a csinos aranyos lanynak mindig lesz opcioja, olyan sracok akik valamilyen formaban kezdemenyeztek nala, zsonganak korulotte mint a bogarak. S megha nem is tetszik neki egyik srac sem, akkor se fogja azt mondani, hogy a felenk sracot felbatoritom, mert fel a visszautasitastol. Hisz mi van ha a srac nem azert felenk, mert nem mer oda jonni, hanem azert, mert nem tetszik neki a csinos lany. Mert ez ugyanugy benne lehet a pakliba.

Meg amugyis lesz egy olyan mentalitas mogotte, ha ezek a "bogaraknak" volt legalabb annyi merszuk, hogy beprobalkozzanak, akkor lesz majd egy normalis sracnak is. Illetve ha nagyon akarna kapcsolatot valasztana egy "bogarat".

Egy eset az amikor ez bekovetkezhet, ha valami olyat tud a srac, ami iszonyatosan imponalo a nonek. Pl valamilyen muvesz, iro, zenesz. A nok szeretnek rajongani.

2017. aug. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Az a lány egy kicsit összezavartnem tudtam rajta kiigazodni. Pár hete be jelöltem Faceookon ismerősnek de valószínű, hogy törölte és az ismerősnek való jelölésemet is törölte.


Mivel nincsen önbizalmam, az önértékelésemmel is nagyon komoly gondok vannak, sokszor van hangulat ingadozásom is így ezek miatt elgondolkodtam rajta, hogy szakemberhez fordulok csak sajnos nincsen hozzá bátorságom.

2017. aug. 5. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18
2017. aug. 6. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!