Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér hapsiként hogyan lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér hapsiként hogyan lenne esélyem nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
33 éve kövér fickó vagyok. Jelenleg munkanélküli. Anyámmal élek. Nincsenek különösebb elvárásaim, csak legyen megértő a csaj és fogadjon el így. E mellett különösebben szépnek sem vagyok mondható, és elég alacsony is vagyok 171cm. Ilyen paraméterekkel lehet valami esélyem, vagy inkább hagyjam is a fenébe? Őszinte válaszokat várok, nem kell a kertelés. Nem vagyok sértődős. Üdv!

2017. júl. 31. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kezdetnek találj munkát és amilyen gyorsan lehet lépj le otthonról... Ha elkezdesz helyesen táplálkozni és mozogni akkor a súlyod is mérsékelheted. Járj el közösségekbe,klubbokba esetleg az új munkahelyen ismerkedj/barátkozz. Nyiss egy kicsit a világ felé és akkor a világ is nyitni fog feléd.
2017. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért jön mindenki azzal, hogy menjek el itthonról. Elmenni max. albérletbe tudnék miután találtam munkát, de az viszont nagyon drága és feleslegesnek tartanék havi 60-70 ezret kidobni albérletre csak azért, hogy ne itthon legyek. A másik meg, hogy anyám elég beteges, és nem szívesen hagynám teljesen egymagára, mivel rajtam kívül nincs senki akire számíthatna. Szóval elég bonyolult a helyzet.
2017. aug. 1. 01:51
 13/13 A kérdező kommentje:
Ami még a külön költözést illeti, a másik gond az, hogy ha találok is munkát, annyit biztos nem fogok keresni, hogy albérletre is fusson belőle, így ez a dolog egyelőre kivitelezhetetlen volna.
2017. aug. 1. 02:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!