Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy mostanaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mostanaban senkit sem erdeklek?

Figyelt kérdés

Fiatal no vagyok, szep az arcom, a testem enyhen sportos...figyelek magamra s a kinezetemre egyarant.

Sok ferfinak tetszem.


De mostanaban azt veszem eszre hogy akik fele nyitnek, nos azok a pasik nem mutatnak erdeklodest iranyomba.

Nem nyomulok...nem vagyok ramenos...

Eddig ilyen problemam nem volt.

Mostanaban egy olyan pasi sem beszelget velem aki engem erdekel.

Ha valamelyiknek irok elolvassa de nem valaszol.


Eddig ilyenre nem volt pelda.

De par honapja nagyon szerencsetlen vagyok.e teren


Mibaj velem?

Massal is van ilyen idoszak?

Orokre szingli leszek? :(


2017. júl. 31. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne te kezdeményezz. Hagyd meg nekik, a pasik szeretik, ha egy nőért meg kell kicsit küzdeni.
2017. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt is ismerkedsz esetleg?
2017. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 LazyJones ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan nagyon benne lennél a korban, de ez egy idő után elő szokott fordulni. Mondjuk nőként nem hiszem, hogy olyan sokáig tartana, persze, attól függően, milyen pasikkal kezdenél. Azok közt, akik nem érdekelnek elsőre, biztos vannak szép számmal olyanok, akik próbálkoznának, és nem is feltétlenül olyan rossz az összes, mint amilyennek szeretik elsőre beállítani őket egyesek.
2017. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Koszonom.

25vagyok egyebkent.


3pasi tetszett az elmult honapokban.

Az egyikojuk flortolt velem...vegul lepattintott.

A masikkal randiztam es szemelyesen lattam rajta hogy totalisan hatassal vagyok ra es bamul..erdeklodik..elvezi a tarsasagomat.- vegul megsem keresett azota sem.


A 3.versenyzot bevallom nem ismerem.

Csupan kozos ismeroseink vannak a kozossegin...belajkoltam par kepet..de meg sem kerdezi ki vagyok ..en meg nem irok neki :D

2017. júl. 31. 18:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tindert :D De ne te írj rájuk, ők kezdjenek. Megérzik, ha görcsösen akarsz kapcsolatot és elmenekülnek.
2017. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A legrosszabb ***** válasza:
Engem sem érdekelsz. :(
2017. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Abba nem halok bele...:DD
2017. júl. 31. 18:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Menj el wellnesezni vagy nem tudom mi az amit a nők csípnek soloba de kezd el hidd el bukni fognak rad de ha nem akkor legalabb jol erzed magad nekem mindig bejott amit találok egy célt csak akkor vonzódnak a nők valszeg igy is van jól amugy vágom miért viszont nekem hasznosabb ez az info mint nektek ugyhogy nem írom le
2017. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindjárt kapsz itt leveleket. :D
2017. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én észre vettem egy anomáliàt hogy tökmindegy mekkora baromságot írok le egy nō se ír privàtot emiatt egyre nagyobb badarsàgokat írtam semmi ugyhogy de leálok bocsi mindenkitől aki olvasta a luzer kommentjeim
2017. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!