Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó segg kis mell. Ez probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó segg kis mell. Ez probléma a pasiknál?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi mell. NAGYON. De a fenék az szép kerek. Ez így nem jöm be a pasiknak?;/
2017. júl. 28. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Dehogy nem. Linkelj képet vagy keress egy hasonlót és azt. Ízlés dolga is, de szerintem úgy is sok visszajelzést kapnál.

31/f

2017. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindkét nem meg van bolondulva ezzel a méret mizériával.

Ha a tulajdonost szeretem, akkor pont leszarom mekkora mellei vannak, nekem pont tökéletesen meg fognak felelni minden alkalommal! ^^

Ha meg nagyon zavar téged, akkor meg meg lehet csináltatni, csak azzal meg az a baj, hogy amellett, hogy időközönként szervizeltetni kell, még az esélyt is elveszed magadtól az olyan pasiknál, akik a természetességet szeretik.


A kisugárzás, hozzáállás, gondolkodásmód többet nyom, hidd el!

2017. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 29/F
2017. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Persze,van ,akinek nyilván ez jön be.Bár nagyon kicsi mellhez ,inkább erős combok szoktak párosulni,legalábbis tapasztalatom szerint,ráadásul nem éppen formás fenékkel,vagy ha soványság miatt van kis mell,akkor meg semmi fenék sincs hozzá.

Szóval kíváncsi lennék arra a kerek fenékre.:)

2017. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Én cicis vagyok. Személyiségbe sokat kell hoznod, hogy ne legyen probléma.

Vagyis főleg az elején lesz gondod.

2017. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Pont jó. Ha az arc szép, akkor mindegy. A fenék alakítható. Én meg alapvetően kis mell párti vagyok.

26

2017. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"még az esélyt is elveszed magadtól az olyan pasiknál, akik a természetességet szeretik."

Hát ez több sebből is vérzik:

1, laposan azoknál nincs esélye, akik a nagy vagy szilikon mellet szeretik.

2, ha a kis mellet lehet férfi részről lehet tolerálni, női részről pedig kompenzálni, akkor a szilikont miért nem?

Szerintem legalább egy B kosár legyen, bár alkatfüggő, egyeseken az is túl kicsi. Képet kellene látni...

2017. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Aki a melledd el ismerkedne, az úgy se a célcsoportod.
2017. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A hiedelmekkel ellentétben a férfiak nem egy-egy testrész, hanem az egész alapján választanak. Értsd: még az is, aki amúgy a telt nőket favorizálja, simán vonzónak találhat egy vékony, kismellű nőt.
2017. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Álomnő lehetsz, az anyád Úristenit. *.* :*
2017. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!