Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként nehezemre esik párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nehezemre esik párt találni, még randira se nagyon hívnak, akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy csúnya lennék, csinosnak tartanak, még hülye vagy bunkó se vagyok...
2017. júl. 26. 18:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%

Adsz egyáltalán esélyt az ismerkedesnek?


Kimozdulsz otthonról bárhova? Úgy, hog a tekinteted nincs a földön, a füledben fejhallgató? Mosolyogsz?


Kb azokat a nőket nem hívja soha senki, akik körül egyfajta ne zavarj aura van, se egy mosoly, se egy szemkontaktus, elvesznek könyvben, munkában, telóban, és egyébként meg otthon a 4 fal között várják a herceget.

2017. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Túl sok lehetőség nincs a miért-re.


1. igen zárkózott vagy

2. ritkán bújsz elő , várod a csodát hátha besétál az ajtón

3. nem veszed észre , hogy ki az akinek tetszenél

4. ami a szebb nőknél gyakran előfordul, hogy sok pasi nem mer kezdeményezni náluk,

2017. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10es de ha nagyon akarod megírom a lottószámokat privátba. Te sírtál itt az előbb hogy egy idő után lelépnek én csak megadtam a választ... Vagy akkor miért nem kérdezel rá hogy miért lépnek le ha ilyen okos vagy...
2017. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
#13 szerintem olyan nincs, hogy egy ember unalmas. Mindenki érdekes valaki számára. Pl nekem kimondottan a csendesebb, megfontolt, értelmes pasik tetszenek, mert ez a csendesség titokzatossá is teszi őket, ami nekem izgalmas(persze, ha valaki azért csendes, mert életunt, az más téma). De más meg lehet unalmasnak gondolná őket és csak a nagydumások érdeklik :D
2017. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Ebből a két mondatból ugyan ki nem találjuk, hogy hol csúszik el a dolog nálad. Egy csésze tea melletti beszélgetés után esetleg lenne ötletem, de így?
2017. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
sajnos baromi sok oka lehet és ennyiből képtelenség levezetni bármit is :T
2017. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%
14es gondolom nem vagy egy jó csaj mi?
2017. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért ne lennék az? Heti 3 edzéssel és 47 kg-val, ne aggódj, bőven akad pasi horogra. Nem tudom, hogy jött le neked, hogy ne lennék az, a jócsajok csak nagydumásokra mennek szerinted?
2017. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Attól hogy lejársz edzeni meg 47kg vagy attól még nem leszel jócsaj. Ezzel nem azt akarom mondani hogy csúnya vagy de nem attól leszel jó. Viszont ha így van és tényleg a "halkabb" fiuk jönnek be akkor jár a pirospont;)
2017. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
#19 Azért jár a piros pont, amiről nem tehet? :D
2017. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!