Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen megértő nőkből valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen megértő nőkből valóban nagyon kevés van?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki nem helyes de jó ember. Összejött egy aranyos lánnyal. A haveromnak merevedési zavarai vannak. A lány teljesen mellette állt, kitartott mellette, orvoshoz mentek együtt, türelmes volt és másfél év után már nagyjából rendbe jött és több kevesebb sikerrel tudnak nemi életet élni.
2017. júl. 19. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Ugye azt tudod, hogy a másfél év alatt csak a haverod nem szexelt ;)
2017. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy mennyi van, de én, ha szeretném a srácot, és hajlandó lenne orvoshoz menni, sztem ugyanígy végigcsináltam volna (főleg ha máshogy azért próbálna kielégíteni).
2017. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki igazán szereti a párját, akkor ez nem nagy dolog, nem nagy áldozat.

Legalábbis részemről szintén nem lenne az, ha ilyen problémánk lett volna.


32N

2017. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Exemnek is voltak ilyen gondjai, én is kitartottam mellette, és nem csaltam meg.


Aki szerint ennyi nem várható el egy nőtől, az pl úgy gondolja, hogy majd ő is azonnal félre fog kúrni, ha a barátnője/felesége terhes lesz és biztos, hogy lesz 2-4 hónap, amíg nem lehet majd köztük semmi? Mert az ilyen férfiaknak valóban nem jut majd toleráns lány...

2017. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 én ugyanezen megyek keresztül az én párommal és köszönöm szépen, nem áll szándékomban más farok után nézni... no comment!
2017. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég kevés van, de ahhoz elegendő, hogy én is találtam egy ilyet...bár szerencsére nem ilyen dolgokat kellett átéljek...és le a kalappal a csaj előtt.
2017. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon. Egy átlag nő még az ismerkedésbe sem hajlandó energiát fektetni, ha a férfi rögtön az első találkozáskor nem adja elő önmagát (és a "FÉÉÉRFIIIT") akkor bukta, így a nehezen megnyíló, zárkózottabb férfiaknál a hagyományos randizás nem működik, mert mindegy hogy van téma, tud beszélni, de minden kimutatását elvárja a nő rögtön az elején.
2017. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló problémám van, csak ennél sokkal enyhébb, igazából fizikailag semmi bajom. Csak néhányszor már megtörtént életem során, hogy amikor először voltam együtt egy nővel, akkor valami lelki gebasz miatt nem ment a dolog, és azóta mindig rohadt nagy para szituáció nekem, amikor elsőnek vagyok együtt egy lánnyal, de ez mondjuk 1-2 hét alatt elmúlik, nem évek, ennyi idő alatt fel tudok oldódni, el tudom engedni magam.

De én már ettől is rettenetesen rosszul érzem magam, nem is ismerkedem már emiatt.. pedig lehetőség lenne bőven.

A női válaszok megleptek azért, jó tudni, hogy a nők nem tartják ezt akkora katasztrófának.

2017. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

A partnernek van szája meg keze, ha azokat jól használja, nekem annyi bőven elég a szexuális kielégüléshez.

Nyilván ha neki komoly gondjai vannak ilyen téren, az neki kellemetlen meg kielégületlen, de szívesen elkísérem orvoshoz, ez nem ciki dolog, megesik az ilyen.

2017. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!