Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismerkedés elején, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés elején, ha átveszem a nő szokásait, érdeklődését, az gáz?

Figyelt kérdés
Ha szeret biciklizni, és mondom neki, hogy én is vennék biciklit és tekernék, esetleg vele is, hogy jobb kondiba legyek. ez nem túl tolakodó így, ezt akkor kellene megcsinálnom, ha már együtt lennénk nem?
2017. júl. 4. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha őszintén gondolod, akkor nem gáz. Pl én is eljárnék néha szívesen biciklizni, de egyedül semmi motivációm rá :D De mondjuk ha minden szokásával így vagy válogatás nélkül, hogy jujj te is, az kissé fura lenne.
2017. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, ha tényleg érdekel a dolog. De ha csak azért csinálod, hogy szimpatikusnak tűnj, az elég gáz. Na meg előbb-utóbb úgyis kiderül.
2017. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha eleve megvolt benned az érdeklődés, csak kellett valaki, aki "rugdosson", akkor nem gáz. Ha viszont magadtól sosem próbáltad volna ki, akkor gáz.
2017. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hú volt egy ilyen pasi, akinek hirtelen minden tetszett ami nekem is. Nagyon rossz taktika, mintha nrm lett volna személyisége.. Az enyémet meg ne lopja senki.
2017. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Önmagad feladni nem biztos, hogy szerencsés, vagx olyan szerepeket játszani, ami nem te vagy. Később visszaüthet...
2017. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ácsi bácsi...

Kérdés, hogy miért veszed át?


Mert téged is érdekel és kipróbálnád? Vagy csak nem volt hozzá ember, aki kicsit lökne rajtad? vagy csináltad előtte is?


Vagy csak azért, mert félsz, mit fog szólni a TE hobbijaidohoz? Nincs sajátod? Annyira fel akarod szedni, hogy még magadnak is hazudsz?


Ha az első, akkor nincs gáz, ha az utóbbi, akkor viszont ne haragudj, de neeeeem jó.

2017. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ettől miért változna meg a személyiségem?

Régebben sokat bicikliztem, ketten mégis sokkal jobb biciklizni, mint egyedül, akár körbebiciklizni a balcsit. Egyedül semmi értelme, max edzés.

Diétás kajákat készít magának, régebben sokat segítettem főzni, érdekelt az is. De ez is abbamaradt.

De ha őszintén érdekelne a dolog abból baj nem lehet? Így jobban ellehet tölteni közösen az időt, nem?

2017. júl. 4. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kicsit rácuppanásnak élném meg. Olyannak, akinek nincs saját egyénisége... Olyan már volt, hogy felhoztam, hogy szeretek futni, meg rendszeresen lejárok és a srác mondta, hogy ő is gondolkodott rajta, meg ha úgy alakul, hogy belevág, néha mehetnénk együtt. De ő őszintén mondta és nála tudtam, hogy nem miattam csinálja. De volt olyan, aki tényleg majmolászni kezdett, hogy juj, ő is fog ezt meg azt... Oké, csinálja, de ne érződjön rajta az izzadtságszag, hogy csak az én elismerésemre pályázik. Ennél még az is vonzóbb, ha azt mondja, hogy "elismerésem, én sosem tudtam megszeretni"...


Szeretem, ha egy férfinek van saját véleménye, értékrendje és érdeklődése és nem kezd bele egy random lány miatt szalmalángszerű lelkesedéssel egy sportba. Pláne nem olyanba, amire azért be kell ruházni egy komolyabb összeget, mint a bicikli esetében.

20L

2017. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valoban, ha eddig nem erdekelt es most srm erdekelne a biciklizes, es csak azert akarnad, hogy imponalj neki, az igen gaz. De mint irod, szeretsz bicajozni, csak eddig nem volt kivel, ez igy teljesen rendben van.

Egy kapcsolat egyebkent sokszor atformal, mivel erdekel a masik ember, igy hirtelen a hobbijai, nezetei, szokasai is erdekesnek tunnek, es idovel lehet, ezekbol te is atveszel egy s mast. En peldaul mindig vagytam turazni, de nem volt kivel, a parom megbolyan tipus , hogy nem ul meg egy helyen, szoval a legtobb randink turazassal van egybekotve. De pl. Az o szokasai engem is motivalnak, hogy egeszsegesebben etkezzek. De azt is felhozhatom peldanak, hogy o szenvedelyes sielo, es bar engem nem vonz egyaltalan meg soha nem gondoltam ra, de az o kedveert, meg hogy addig is egyutt legyunk, legalabb hajlando vagyok kiprobalni, foleg, hogy o ajanlotta fel, hogy megtanit.

2017. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!