Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti találkoztatok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti találkoztatok ilyen nővel? Mennyire gyakoriak? Mennyire lenne végetek egy ilyen nőtől?

Figyelt kérdés

A csaj külsőleg gyönyörű szép, 9-10/10. Azt mondják ez relatív, de azért valljuk be vannak olyan nők (nem a műmelles r..bancos nőkre gondolok) akiktől általában pasik-nők hátast dobnak.

Kidolgozott, karcsú, feszes test, tökéletes alak, nőies stílusos ruházat.


Belsőleg kedves, van önbizalma de nem beképzelt, segítőkész, nagyon intelligens, okos. Vannak céljai, vannak hobbijai, szeret a barátaival lenni.


Párkapcsolat szempontjából fontosak neki a lelki dolgok, nem csak az hogy mennyit keres a férfi.



2017. júl. 1. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz valahol ilyen nőt, feltétlen szólj!
2017. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én amúgy azt vettem észre hogy a pasik nem igazán buknak az intelligens nőkre, inkább az "agyatlanabb" kategória a győztes náluk :D
2017. júl. 1. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, senki nem fogja itt elhinni, de én ilyen lány vagyok és a barátom nagyon meg is becsül :) Pasiban is ritka az ilyen...
2017. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz valójában megtudni?


Felvázoltál egy kívül belül hibátlan nőt, és most érdekel, hogy minden férfinek bejönne e?


Nagyon sokat kell töprengenem rajta, hogy rájöjjek, mi a válasz.

2017. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Végem semennyire.

Ez még elég kevés, de ismerkedéshez elég. Többi pedig kiderülne továbbiakban.


21f

2017. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Az intelligenciát és a lexikai tudást csak olyan férfi tudja értékelni, aki ugyanazon (vagy legalábbis hasonló) szinten áll ilyen téren, mint te.

Lehet, hogy eddig rossz helyen keresgéltél.


2. Észrevettem, hogy negatív dolgokat egyáltalán nem soroltál fel. Elhiszem, hogy a pozitívak mind igazak, de ember lévén biztosan vannak hibáid is. Amíg ezeket nem tudjuk, addig nem tudunk téged reálisan értékelni. (Mondjuk szerintem találkozni mindenképp találkoznának veled, az más kérdés, hogy egy párkapcsolat hosszútávon tartana-e.)


21/L

2017. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6-os: szerintem ez nem a kérdező. Ez csak megint egy szimpla gondolat kísérlet, hogy a férfiaknak tényleg a tökéletes kell e.
2017. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyen nővel. Százból egy. Végem lenne, de jó értelemben is. Egy ilyen nő mellett teljesen ki tudnék zárni mindent, amikor vele vagyok kicsit megszűnne a világ. Ilyen nő előtt csak az tud megállni aki magával teljesen rendben van, kiegyensúlyozott, céltudatosan fejleszti magát.
2017. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszabb ***** válasza:
60%

Tapasztalataim, megjegyzéseim a kérdéshez:


"... a csaj külsőleg gyönyörű szép...": ja, csak betegesen önelégült is, vele kizárólag a legjóképűbb hapsik állhatnak szóba.


"... akiktől általában pasik-nők hátast dobnak...": engem nem lehet makulátlan külsővel lekenyerezni, sőt, mondhatni számomra inkább taszító, ha valaki ennyire tökéletes.


"... kidolgozott, karcsú, feszes test, tökéletes alak, nőies stílusos ruházat...": maximum szexre jó lehet az ilyen, de belső értékei még nyomokban sem találhatóak benne.


"... belsőleg kedves, van önbizalma de nem beképzelt, segítőkész, nagyon intelligens, okos...": na ezeket sosem találom a külsőre kifogástalan nőkben; olyan durva szinten szalajtanak, vagy olyan elképesztő defektjük van, hogy miután "bemutatkoztak", utána messziről kerülöm őket.


"... vannak céljai, vannak hobbijai, szeret a barátaival lenni...": hobbik, célok, igen-igen-igen, ismerem az ilyet, havi 140-ért irodai ülőmunka, meló után körmöske, fodrászka, plázácska, barátnőcske, pletykácska, pénteken és szombaton Morrison's, Rio, koktélka, töményke (persze szigorúan vadidegen hapsik által meghívva, akiknek csavarnak egyet-kettőt, azok meg cserébe futnak nekik piát fizetni), végtére is a cél megvan nekik: jóképű, gazdag csávót kifogni, mert a nettó 140-ből bizony nem lehet megélni. :(


"... párkapcsolat szempontjából fontosak neki a lelki dolgok...": a legkevésbé sem fontosak nekik a lelki dolgok, maximum abban legyen kompetens a már kipécézett, versenyképes faszi, hogy meghallgassa a hazug barátnőkről, a hárpia anyukáról, a rendetlen öcsikéről, a gonosz főnöknőről, a kikent-kifent szomszéd csajról szóló panaszkodásokat, oltásokat stb.


"... nem csak az hogy mennyit keres a férfi...": ez a legviccesebb rész. :)

2017. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen nő van... csak mind foglalt.
2017. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!