Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért a jófiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a jófiúkkal kapcsolatban hivatkoznak szinte mindig a kémia hiányára?

Figyelt kérdés

Szinte mindig az van, hogy "nagyon rendes/aranyos/kedves stb. pasi vagy, de nincs meg a kémia". Olyat még sosem hallottam, hogy "olyan vagány, belevaló pasi vagy, de nem érzem a kémiát".


Mit gondoltok, mi az oka ennek a jelenségnek? A rosszfiúknál miért van meg mindig az a fránya kémia, hölgyek?



2017. jún. 29. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Kamu pullszöveg, mellébeszélés. Alapból, ha a "kémia" ennyire kötelező kellék volna a kapcsolatokban, az internetes, telefonos, újság alapú stb. ismerkedések 100%-a kudarccal végződne. Persze ha a XXI. századi "kémia" olyan fejlett, hogy telefonon meg újságon keresztül is terjed, akkor nem szóltam.

Ez is csak egy béna kifogás, semmi egyéb.

2017. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ezek áljófiúk, igazából ütnek, ahogy olyat teszel, ami nem tetszik nekik. Olvasgass itt.
2017. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A frusztrált, jófiúnak tűnni próbáló srácokkal nyilván nincs meg.

A párom velem mindig végtelenül jófiú, mégis egy laza, határozott, extrovertált férfi, az ilyeneket szeretjük, nem azt aki kenyerek kérni is fél a boltban az anyja nélkül.

2017. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én mondtam már "rosszfiúnak" is, persze a sok rossztulajdonsága után soroltam fel. Szerintem azért nem hallod, mert az alapvető rosszfiús tulajdonságai feltűnőbb érvek a párkapcsolat ellen.
2017. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha a vagány és a belevaló számodra a "rosszfiú" szinonimái, akkor jófiú alatt gondolom unalmas és magába forduló pasikat értesz, aminél érthető, ha sok nő nem érez kémiát.

A bunkó s..ggfejeket meg általában úgy szokták elutasítani, hogy "nem érdekelsz, mert egy bunkó s...ggfej vagy".

2017. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a "jófiúk" általában baromi önbizalomhiányosak is, és ezt érzik a lányok/nők. Ha valakinek nem kell papucs pasi, az nem "jófiút" keres. Én valahol a két véglet között választok.
2017. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# azért mert valaki kedves és igyekszik a másik kedvében járni már rögtön papucs? de ha meg meghallják azt egy apróságra hogy nem mint választ akkor meg rögtön megsértődnek:) mint a nyuszikás vicc.ha van sapkája, ha nincs akkor is rosszul jár.


5# unalmas? mi nem unalmas nektek? az átlag ember élete valóban nem kalandregény.


és hogy lehet valakitől elvárni hogy önbizalma legyen ha ezren utasították már vissza? mitől lenne neki? persze akit egyszer sem utasítottak el az ezt nem értheti meg sohasem.

2017. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Érdekes, én "jófiú" vagyok, de ha valami olyat kérnek tőlem, ami nem tetszik, kapásból nemet mondok. Nem mondok le a saját érdekeimről, mindegy mennyire szeretnék a nő kedvére tenni. Hogy lehet ez? Zavar van az erőben?


#5

Igen, sajnos én unalmas vagyok, nem bulikázok, évente kb 2x csípek be (és akkor se teleportálásig), nem szelfizem és töltöm fel a facebookra milyen sikeresen és kalandosan élek, nem cigizem, nincs menőnek tűnő pozicióm valami multinál, és ami a legrosszabb, hogy nem is divatfutok, és menő napszemüvegem sincs, és mosolygok, érdeklődök a megközelíthetetlen alfahím eljátszása helyett.


Én csak motorozok (és a motorosok közt vagyok, mert én az érdeklődési körömnek megfelelő társaságban szeretek), bringázok, van pénzem amit nem nagy csinnadrattával keresek, természetbe járok, olvasok, vitázok, gondolkodok, összerakok ezt az a két kezemmel, szóval tiszta unalom :(

2017. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!