Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írtok olyannak, akinek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok olyannak, akinek sok olvasatlan levele van? Kaptok választ?

Figyelt kérdés
Ha neked van sok olvasatlan leveled, írd meg, miért. Csak az adatlapokat nézed meg?
2017. jún. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Ezt nem értem.
2017. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A társkeresőről kérdez Lunácska. :)
2017. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam egyértelmű. Az internetes társkeresésre gondolok, 1-2 helyen kiírják az illető adatlapjára, hogy hány olvasatlan levele van.
2017. jún. 24. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem! Lány vagyok, és eleve nem nagyon szoktam én kezdeményezni. Csak adatlapokat nézegetek, ahol lehet ott pontozok, tinderen ugye 2 lehetőség közül választok.


Akkor szoktam felregelni társkeresőre, ha valakit el akarok felejteni vagy valaki tropára vágta az önbizalmamat.


Válogatós vagyok, aki szimpatikus csak annak reagálok vissza, de ha közben kiderül róla valami kiábrándító, akkor hagyom. Vagy ha jól néz ki, de látszik, hogy nagyképű, esetleg még oda is írja, hogy csak szexpartnert keres annak se reagálok.

2017. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!