Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőm elment nyaralni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elment nyaralni a barátnőjével 3 napra, nemszeretnék féltékenykedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmentek nyaralni 3 napra nemszeretnék féltékenykedni,mert a kapcsolatunk rovására megy,mit tegyek szerintetek?
2017. jún. 24. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
ne féltékenykedj, mert az a kapcsolatod rovására megy
2017. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Mit tegyél? Semmit. Mi fltékenykedni való van azon, hogy 2 barátnő elmegy nyaralni?
2017. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Fölösleges ezen parázni.

Ha nagyon aggódsz, majd nyomj egy file recoveryt a fényképezőn, telefonon.

Nem egy ismerősöm nője így bukott le.

2017. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha lusta vagy, csináltasd vele. Vegye fel a húgod a a telefont. Ha neked nincs, ne keseredj el, bárki másé megfelel ;D

30/f

2017. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is megyek a barátnőmmel pár napra nyaralni,úgy,hogy hosszabb ideje van barátom.


Nincs ebben semmi. olyan programokat szervezünk ami kettőnkről szól, találkozunk több barátnővel, csajos (vásárlós, beszélgetős) programokat terveztünk.

Attól,hogy valaki párkapcsolatban áll még fontos a baráti társaság ahol nem biztos,hogy jól érezné magát a pasi, vagy fordított helyzetben a nő.

2017. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden okod meg van a féltékenységre. Teljesen normális reakció, ha a következő 3 napban olyan idegbeteg leszel, mint hitler 1945-ben.
2017. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mély önismeretre van szükség ahhoz, hogy a féltékenység gyökerét megtaláld. Mi a konkrét problémád, mi zavar, miért aggódsz? Zavar a tény, hogy a barátnőd nélküled is jól tudja érezni magát? Attól félsz, hogy ha nem vagy ott, már rögtön más pasik után néz? Vagy a barátnője szerinted rossz irányba viszi őt? Volt már korábban olyan esemény, ami miatt jogos a féltékenykedésed? Önmagadban nem bízol vagy a barátnődben? Stabil lábakon áll a kapcsolatotok? A barátnőd biszexuális?
2017. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
30/f ezt nemértem
2017. jún. 24. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a dolog nincs a te kezedben, semmit nem tehetsz.


ha a barátnőd félre akar menni akkor attól függetlenül meg fogja tenni, hogy te majd megpukkadsz a féltékenységtől, ha pedig hűséges, akkor feleslegesen stresszeled magad.

2017. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Vicceltem. Arra utaltam, hogy csajjal vetesd fel a telefont, ha hív vagy csald meg és akkor ő fog féltékenykedni helyetted. De ne csináld, tényleg csak vicceltem :D

30/f

2017. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!