Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külsőm miatt eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőm miatt eddig nem volt sikerem élőben 30 éves korra barátnőt találni akkor interneten jó bemutatkozó szöveggel sikerem lehet?

Figyelt kérdés
Neten még nem próbáltam az ismerkedést, utolsó reményem. Összejöhet ugye?
2017. jún. 20. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

felejtsd el!

a nők többsége el sem olvassa, sőt meg se nyitja az adatlapod :D

az első képed alapján eldönti h egyáltalán megnézi-e a többi képed, vagy mondok jobbat, elolvassa-e az üzenetedet :D

Mocskos egy dolog a netes társkereső. Férfiaknak önbizalomromboló, és tovább erősíti a "minden nő egy k/*/rva" hipotézist.

Nőknek:

hercegkisasszonyság, olyan szintű lökés, hogy jé ennek, ennek annak, de még amannak is kellenék, gazdagnak, jóképűnek 20-50 ig majdnem minden férfinek.


Szóval ésszel..én ezt mondom :D

2017. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van bármi vesztenivalód? Ha nem próbálod meg, esélyt sem adsz, már az elején elgáncsolod saját magadat.

Ne hallgass az elsőre, az itteni gykes férfiak mindenki sikerére irigyek, mondván ha nekik nem sikerült, másnak se sikerüljön, ezért akar lebeszélni.

2017. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ott is arra vársz, hogy a nő vadásszon le, akkor nem.
2017. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodom, de a netes társkeresőkön tényleg az van, hogy senkit nem érdekelnek a szaros bemutatkozó szövegeid.
2017. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!