Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nőcsábász képzések hatására teljesen meg tudta változtatni az életét?

Figyelt kérdés

Tehát gondolok olyan durva változásra, ami az egész életét 180 fokban megváltoztatta, mint ahogy azt a trénerek ígérik a marketingszövegben. Hogy valaki eddig béna, szűz lúzer volt, de fél-egy éves képzés után, már annyira megy neki a csajozás és annyira ért a nőkhöz, hogy heti több randit is le tud szervezni, minden második randi sikeres lesz és eljut a csajjal legalább a szexig. De ha akar nem is kell randiznia, mert egyéjszakás kalandokat is könnyen össze tud hozni, amiről régebben nem is mert volna álmodni.


Tényleg lehet lúzerből, nők álma szintű csábító mester férfi?


2017. jún. 17. 17:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem is mond senki olyat, hogy férfiként mindenkinek be kéne, hogy jöjj.
2017. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezt próbáltam elmagyarázni nekik két kommentregényben... De úgy látom, nem fogom tudni megértetni, hogy mi különbözteti meg a tudományt a kontármunkától. Összecseszni én is tudok egy rendszert, ami kellően működik ahhoz, hogy lehessen vele takarózni. Meg nyilván egyszerűbb is, mint mélyre ásni és felépíteni egy stabil valamit. Azért van sikere. Nagyjából olyan, mint mikor megveszed a gyorskaját, mert kéznél van, meg finomabbnak tűnik (vagy fos, de ha már kifizettél érte annyit, játsszuk el magunknak, hogy milyen fincsi), mint amit otthon összeütsz olcsóbban és egészségesebben, mert az ugye melósabb és rajtad múlik az íze. Aztán később meg ilyen hiány, olyan tünet, ez-az-amaz.
2017. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Jó kiindulópont lehet, ha az ember nem tudja merre induljon el. Nem csodaszer, de SOKKAL jobb, mint abban hinni, hogy én sikertelen vagyok a nőknél. Csúnya vagyok, vagya nőzéshez autó kell.


Nagyon tetszett az egyik válaszoló, aki az íráshoz hasonlította a csajozást. Magadtól nem fog menni, max mint egy macska. Írni hohy tanultunk meg? Először volt a cica betű, a fecskefarok betű... stb Egészen sokat kell gyakorolni, hogy valaki normálisan tudjon írni.


A nőkkel való bánásmódot és a hozzáállást is tanuljuk. Ki így, ki úgy. 99 százalékban tudattalanul tanuljuk ezt. Másokat modellezünk. Csak a legtöbbünknek nincs jó modellje.


Bátorság kell ahhoz, hogy beismerje a fiatal, nőkhöz gyengécske srác, hogy a hiba benne van, nem a világgal ( szar, szemét minden nő... stb). Itt jól jön a könyörület önmagunkkal szemben. Nem büntetni magunkat, vagy ilyesmi.


Eztán pedig a tudatos tanulás. Aki keres információt, az talál. Aztán a gyakorlás, levonni a következtetéseket, sosem feladni. Ezeket a folyamatokat ismételni és bárki célba érhet. :)

2017. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!