Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol szoktatok, hol lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok, hol lehet a legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Itt a GyK-n!

F.

2017. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt? Eleg lutri nem? :)
2017. jún. 16. 18:42
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:

Egy idobe ismerkedtem en is itt. Csak tul sokszor volt, hogy amikor kepcsere volt, akkor nem tetszett a lany, ez van, valogatos vagyok. De vegul lett innen egy kapcsolatom, mert kulsoleg is tetszett.


Attol fugg hol laksz, ha budapest, akkor irany tancolni!!!! Hidd el nalam benabb nem lehetsz, csak a csajok miatt kezdtem el jarni, sok lany van, szepek is, fittek is. S mivel kozosen tancoltok igy mar van egy kiindulasi alap. Amugy fesztivalok, is jo helyek ismerkedesre, itt a nyar hajra.

En az online ismerkdest pl Tinder nem ajnalom, nekem csak s beka feneke ala esett tole az onbizalmam, olyan lanyok nem valaszoltak akihez elobe mentem volna oda, meg a hangja is remegett volna.

2017. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Probalkoztam tarsketeson, de az nem jott be. Szokasos, aki tetszene nem vagy alig reagal, a tobbi meg nem jon be. Tinderen vannak parjaim, de 90% ban egy beszelgetes utan megszakad a viszony. Erdektelenne valik. Bulikba regen nagyon sokat jartam, volt hogy hetente ketszer is. De talan kiegtem es mar max 2 havonta egy buli van. Ezert nem tudom...
2017. jún. 16. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

#2:

Bátraké a szerencse! 😉

2017. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kolléganő / haverina/ szomszéd?

Menj oda és bátran hívd el randizni.

Ha nemet mond nemet mond, a világ nem dől össze csak kizártál egy rossz alternatívát.


A lányok szeretik ha nem vagy félszeg, vagy ha mégis legalább próbálkozol.

Előttem szólók jó ötleteket írtak. Táncolj. Valami társasági eseményre menj. Akár sport vagy tanfolyam vagy klub. A fesztiválok egy ideje sajnos teljesen másról szólnak mint tényleges ismerkedés. Sok van ott is az aljából akik egy belépőért bármirr képesek, vagy előbbit kihastnálók...


Tinderen főleg elmebetegeket fogsz találni. Könnyebb személytelenül ignorálni egy ismeretlen képét mint való életben. Viszont ez se teljesen esélytelen. Csak hervasztó nagy számokban...


Az elutasítást se vedd személyes sértésnek. Nem ismernek téged igazán, így nem téged hanem csak egy pillanatképet utasítanak el amiben benne vagy.

2017. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!