Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen vagyok a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen vagyok a társkeresés területén, érzékeny művészként ez megvisel engem, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sikertelen vagyok a társkeresés területén. Egyáltalán nincs szerencsém a lányokkal, ami kezd egyre jobban megviselni. Főleg azért, mert december óta, különösen komoly mértékben igyekszem. Volt randevúm december óta 4 lánnyal, de egyik sem lett sikeres. :(


Utoljára 2 éve volt barátnőm és bizonyos dolgok nagyon hiányoznak. Hiányzik az, hogy átölelhetem, megcsókolhatom a barátnőm, megsimogathatom az arcát, közös programokon vehetünk részt, beszélgethetünk, közösen aludhatunk este. Természetesen az intimitás is hiányzik, ezt nem is tagadom. :(


Szabadidőmben rajzolok, könyveket olvasok, nyelvet tanulok (most főként a német nyelvet, az angol már folyékonyan megy társalgási szinten), jótékonykodok, sétálok, könyvtárba és könyvesboltba megyek. Szeretem a parkokat is. De ezek sem feledtetik mindig azt, hogy hiányzik egy hölgy közelsége. :(


Amennyire tudom, próbálom az érzéseim képek formájában megfogalmazni. Azokat a témákat rajzolom le, amik fontosak számomra: képregények, Star Wars, Marvel, DC Comics, LEGO hősök stb... Számomra ez nem "hobbi", hanem szenvedély, életcél és önkifejezés. Remélem, tetszeni fog nektek a munkásságom és látni fogjátok bennük az érzéseim.


Nagyon sok energiám van a rajzaim. Rengeteg időt fordítok erre, különösen akkor, amikor NAGYON hiányzik nekem a szerelem, a gyengédség. A rajz egyféle pótcselekvés, bánat feledő lett nálam. De mindig igyekszem törekedni a minőségre, hallgatni a belső hangokra. Amint látni fogjátok, majdnem minden esetben, elvont, absztrakt képeket készitek.


[link]


Rendszeresen próbálkoztam ismerkedni művészeti rendezvényeken, de sajnos szinte sosem lett eredménye. És sajnos, azt vettem észre, a kedves, aranyos, helyes lányok NAGYON zárkózottak, gyakran nem is mennek semmiféle programokra. Otthon ülnek, rajzolgatnak, olvasgatnak, így nem lehet velük ismerkedni. :(


Próbálok nyitott lenni és optimista, de néha egyszerűen csak megnyomnék egy S.O.S gombot, mert azt érzem, nem bírom tovább. :( Pedig úgy érzem, értek a rajzoláshoz és VAN célom, jövőm is az életben.


Mit javasoltok, hogyan legyek erősebb? Hogyan lehetne több szerencsém a lányokkal, vagy hogyan tudnám kezelni jobban a magányt? Hogyan tudnám fejleszteni magam? Helyes dolog, hogy rajzok formájában fogalmazom meg szerelem iránti vágyam, vagy nem túl jó ötlet?


2017. máj. 28. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Kinek rajzolgatod ezeket a firkákat. Óvodás fiam egyik kezével a fenekét vakarja a másikkal különbet rajzol mint Te kedves Kérdező. Ha ilyen elvont barom vagy keresgélj az elvont barmok között csajt magadnak. Egy normális nő sikítva menekülne tőled.
2017. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!

Kár volt írnod ide. Itt szét fognak szekálni ha nem olyan vagy mint a többi.

2017. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Második elég tahó, de mond valamit.


Egy érzékeny művésszel hogyan tervezzen családot, vállaljon gyereket? Miből fogtok összeköltözni? Nem néztem meg a rajzaidat, biztos értékesek, de kétlem, hogy biztos megélhetést garantálna a rajzolás.

2017. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

"Azokat a témákat rajzolom le, amik fontosak számomra: képregények, Star Wars, Marvel, DC Comics, LEGO hősök stb."


Nem bántásból de ezeket a témákat egy 20-n éves v idősebb csaj elkepesztöen gyerekesnek tartja.

2017. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Klasszak a rajzaid.:) És nem vagyok én sem és ők sem senkik, hogy a pénztárcádban matassunk, ha nem ez a kérdés. Én meg írással foglalkozom, király dolog és nekem nem az a lényege, hogy megéljek belőle. Arra ott lesz a 3 diplomám, de aki csak azt akarja észrevenni, hogy egy senki kis művészke vagyok,takarodhat a búsba ennyi infóval.:)


Egyébként ilyen jellegű helyeken hogyhogy nem ismerkedsz? Művészként gondolom, nem csak alkotsz, hanem te magad is követed a trendeket, jársz kiállításokra, ilyesmi... Sok hölgy is akad ott. :)

2017. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Amíg ezek a témák fontosak számodra, addig nem igen lesz komoly kapcsolatod. Ekkora letargiában én is rajzolni szoktam, ebben hasonlítunk. De ne haragudj, a te rajzaiddal nem tudok azonosulni, mert számomra nem itt kezdődik a művészet. :D
2017. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy nem tudom, mi a tosz a baj ezekkel a témákkal. Nekem jobban bejön, ha egy fiú a művészet, kultúra és a könyvek iránt érdeklődik (esetleg kockul), minthogy széthányja magát valamelyik buliban a proli haverjaival, akiknek annyira sem telik, hogy az életükről leüljenek gondolkodni, nemhogy alkossanak valamit önállóan. De kinek mi. Lehet menőnek lenni, az ezzel a baj, hogy az ember kinövi az ilyet 24 éves kora felé. Vagy ha nem, ott bajok vannak
2017. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Először is az emberek 80-90%-a teljesen értéktelen és buta. Ilyen egyszerű biohulladékok, bármikor ki lehet őket dobni a kukába, kihasználni stb. A nők döntő többsége is ilyen felszínes hulladék, ahogy a férfiak többsége is. Pl csak nézd meg az ész nélkül fikázó 1#, 2# válaszolókat... Kb ilyenek:

https://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

Szóval van ez a nagyon szűk réteg aki másabb mint az átlag, akik közül se tetszhetsz mindenkinek, nem klappolhattok. Adódik a kérdés hogy miért foglalkozol a tömeggel? Miért akarsz nekik megfelelni? Miért nem önmagad vagy?

Sokkal jobban tisztelendő az ha valaki nem adja el önmagát egy férfi vagy nő kedvéért, mint az aki ilyen és csúszik mászik. Várj ki nyugodtan, nem kell kapkodni, az igazi társat aki hozzád illik nagyon nehéz megtalálni. Én pl évekig voltam egyedül, volt egy elképzelésem hogy milyet akarok és nem adtam alább. Aztán amikor megpillantottam a srácot rögtön tudtam hogy ő lesz akit nekem rendeltek, egyből beleestünk egymásba, az sem érdekelt hogy az anyjánál lakott és csak részmunkája volt. Egyébként most is együtt vagyunk.

Szóval fogadd el magad, te ilyen vagy, alakíts ki egy elképzelést a jövőbeli párod illetően és várj ki rá ;)

2017. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
9-es honnan a bánatból szetted ezt a rengeteg baromságot b@zmeg? Mit képzelsz te magadról hülye gyerek? Egy nőnek látszó idióta barom vagy. Nyilván te vagy az a "nő" akitől minden férfi okádva és sírva menekülne...de lényeg hogy te jóban vagy magaddal.
2017. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Erika Berger,te olyan vagy mint a kerti gyom: kiírthatatlan..

5ös,te neg jó lenne ha végig olvasnád a kérdést,mert akkor tudnád hogy a kérdezö próbálkozik rendszeresen ilyen művészeti rendezvényeken,de nem sikerül neki ott sem.. és neked lesz 3 diplomád csaje? -.-"

Kérdező,klassz dolgokat csinálsz :) A művészeti életben sajnos be kell futni hogy megélj a hobbidból,ehhez pedig kapcsolatok kellenek..ahhoz,hogy szerezz,pedig rámenősnek és kitartónak kell lenni, hírdetni magad,stb..hogy felfigyeljenek rád..sajnos nem tudom,miért nincs barátnőd, nyilván a külsőddel nincs baj ha december óta volt 4 randid..mondjuk ez jó hír,mert a belső tulajdonságokon tudsz könnyen változtatni :)

2017. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!