Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 év feletti férfinek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év feletti férfinek ha 150-170 ezer körüli a jövedelme akkor már lehet átlagos kedves párja?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hm. és akkor mi van ha egy nő szereti a szexet, de nem állnak nála sorba a pénzes palik? Akkor a nő önmegtartóztatásban él? Persze nem hátrány ha van pénze a férfinek. De gondolkodjunk egyszerűen nem juthat minden nőnek pénzes pasi.
2017. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Neked lehet, én már nem vagyok átlagos, hanem -100/10, mert túlsúlyos vagyok, de az én párom pl. 120-at keres 33 évesen, én többet, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
2017. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem, az otthonülőnek az ilyen kérdések mindig egy fura világot mutatnak. Ezek igaz dolgok? Ezek szerint lenéz mindenki, ha akivel ismerkedem, 150-et keres? Be kell lőnöm egy kereseti kategóriát, mint állásinterjún?


Ez az egész olyan ridegnek hangzik.

2017. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tinder? Eloben senki sem probalkozik? Ugy beszeltek a tinderrol, mintha valami nagy vasziszdasz lenne vagy csak ez az opcio lenne lehetseges. Az osszes ilyen faszinak olyan telefont adnek, amin nem tud jatszani, sem tinderezni, se semmi. Tessek kimozdulni es eloben csajozni. Kepernyon keresztul konnyu, eloben meg be vagytok sz@rva... eloben nem megy? Gondolkozz el, hogy miert...
2017. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, de ez nem pénzfüggő.
2017. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az lósz@r-.- egy albérlet minimum 100e rezsivel és akkor nem a belvárosról van szó... kaját autót meg se említem. És akkor még nem szórakoztál, nem tettél félre.
2017. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ő ebből megél.. Az ő magánügye. Meg eleve a közös kasszába semmilyen körülmények között nem mennék bele, szóval nem az én dolgom. Itt inkább ott lenne a baj, hogy én keresek többet és ez lejönne neki.
2017. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!