Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek is nagyon bejönnek a kicsit magasabb lányok?

Figyelt kérdés
Nemtudom mitől vonzódom annyira a magassabb nőhöz de mindjárt azokat fürkészem ha egy női társaság szembejön(nem az a túl magas hanem olyan 170-180cmkörüliek tetszenek).Férfiként viszont nem vagyok nagyon magas 177cm vagyok.
2017. máj. 21. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem, én a piciket szeretem (150-160). 23/F
2017. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem.
2017. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélem legalább ezek azok a srácok akik itt sírnak, hogy nem jut neki Nő...
2017. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem sírok itt sose. Nem is értem, hogy ezen minek megsértődni, vagy belekötni. Ízlésről kérdezett a kérdező, az meg mindenkinek más. Egyébként én is 177 vagyok, és ha belegondolsz, nyilván több esélyem van egy 160 centis csajnál, mint egy 180 centisnél. Meg amúgy is, jobban vonzanak a pici lányok.
2017. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1.85 vagyok, de nekem inkább az alacsonyabb lányok jönnek be. A legmagasabb barátnőm 1.65 volt. Ezzel együtt szerencsés vagyok, mert ha egy 1.70-nél magasabb lányt ismerek meg akkor sem lesz gond.
2017. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok ilyen fura izlésű,egyszerűen begerjedek a hosszú lábakra.
2017. máj. 21. 08:49
 7/12 anonim ***** válasza:

A hosszú láb optika. Nekem volt 1.60-as barátnőm hosszú lábakkal, és van lányismerősöm 1.70 körül, rövid lábakkal.


Természetesen centiben mérve a magasabb lánynak hosszabbak a lábai, de mivel a testalkata olyan, ezért ránézve mégsem ez jut eszedbe

2017. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Arányok számítanak. A magas lányok közt sok a "botsáska" hosszú vézna karok lábak deszka test, meg a "csatakanca" típus, nagydarab vaskos mindenhol .

Alacsonyak közt több az arányos alkat,ez nem statisztika csak saját megfigyelés.

2017. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de csak ha vékony és nem nagydarab. 34/F
2017. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magasság az amit nem tudsz megváltoztatni magadon. Én 180 cm vagyok és gyerekkorom óta nehezen viselem. Mindig is alacsonyabb akartam lenni, de elfogadtam. Lehetne ettől rosszabb is. Sokan azt hiszik milyen menő magasnak lenni, hát nem. A legtöbb férfinek az arányos alacsony nők tetszenek. Mi magas nők mindig hátrányban maradunk velük szemben. Nekem is a vállaim is szélesek és erősek, a végtagjaim hosszúak, hiába nem vagyok kövér mégis nagydarabnak tűnök optikailag. Szóval kérdező ritka,hogy neked az ilyen lányok tetszenek.
2017. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!