Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz, ha nincs barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nincs barátnőm, sem barátaim, szóval egyedül járom a várost, ülök be helyekre?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mindenhol boldog embereket, társaságokat látni, de még mindig jobb, mint otthon ülni a macskámmal. Aki gyakran szintén leszar. :(
2017. máj. 17. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

imádom a macskákat :P

am ha ennyire egyedül vagy, akkor miért nem keresel társat? vagy programokra társat?


én pénteken moziba akarok menni, meg fagyizni, ha érdekel esetleg írj :) (pesten)


am mit szoktál csinálni szabadidődben? miért vagy egyedül?


24F

2017. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A macskád azért szar le, mert ő is érzi hogy csajra lenne szükséged:)

Amúgy nem gáz egyáltalán.

2017. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát kicsit gáz, ha szeretnél vkit, de nem jön össze. Ha nem próbálsz beférkőzni másokhoz, akkor csak magad tehetsz a magányról.
2017. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Járom a my wayt, a macskaköves my wayt

Sok régi my friend köszönt énreám

Itt every oldman, haver nevét tudom.

Mert én here születtem, this is hazám


I'm stopping now, egy neonlámpa alatt,

Egy egész life emlékeivel,

And azt mi még a my lifeomból maradt,

Szép csendben, peaceben már itt töltöm el."



Amúgy mi ebben a gáz? Rám is ez vár a maradék (reméletőleg rövid) életemben. Macskánk is van, ha pedig elköltözöm és sikerül valami csoda folytán házba költözni, akkor nekem is lesz. (Lakásban nem tartom jó ötletnek).


Lehet kénytelen leszek magamat szórakoztatni, mint Mr.Bean.

2017. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nőként én ezt nagyon sokszor megteszem. Bár van valakim, de távkapcsolatban vagyunk.

Szórakozni is egyedül járok, utána sokszor hajnalban egyedül járom a várost. Sokszor munka után felmegyek a Gellért hegyre is, ha időm engedi vagy egyszerűen csak felülök a bringára és lemegyek Szentendrére.


Néha persze rossz így egyedül, de már megszoktam és van, amikor kifejezetten jó egyedül lenni.


Szóval mindent összevetve szerintem nem gáz.

2017. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Alapból én is szeretek egyedül lenni, de ez már kicsit sok. Sajnos a személyiségem nem a legjobb, ezért nem keresek barátokat. Próbálok változtatni, de nehéz.
2017. máj. 17. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Legalább kimozdulsz és nem csak a gyakorin siránkozol.Ha neked opció,kezdj el küzdősportra járni.Ott szoktam tök szép,csinos nők lenni.Vagy legalább csinosak.
2017. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Interferencia ***** válasza:

Nem gáz, bár pár barát talán nem ártana.


Azok a boldognak tűnő társaságok sem biztos, hogy olyan boldogok ám...

2017. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam egyedül beülni ide oda, egy kávé, egy reggeli, stb. Bár inkább az aktívabb elfoglaltságokat részesítem előnyben, akár egyedül is. Sőtt van amit kifejezetten szeretek egyedül csinálni.

Engem feltölt az is ha egyedül csinálok ilyesmit.

F34

2017. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, te minek tartod. A többiek véleményébe meg tojj bele.


Én is ilyen magányos farkas típus vagyok. Most épp van párom, de 23 évig nem volt előtte :D. Barát volt egy pár, de mindben csalódnom kellett, aztán nem is próbáltam kifejezetten barátkozni más helyeken.


Én simán jártam egyedül színházba, moziba, koncertre, kiállításra, sétálni. Max. puccos étterembe nem mertem volna egyedül beülni, de teázóba már ültem be, mondjuk akkor vittem tanulnivalót, olvasnivalót. Engem ez nem zavart. Sőt azt pl. megtanultam, hogy alapvetően jobban szeretek mozit meg színházat nézni egyedül, mint társaságban, mert akkor a teljes figyelmemet a filmnek, előadásnak szentelhetem, és utána tudok rajta gondolkodni a kényszerű kibeszélés helyett.

2017. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!