Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyszüleim alsóépületében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszüleim alsóépületében lakom és idén 3 nővel feküdtem le a matracon, ahol most is fekszem. Mások ehhez képest hogy és mit rinyálnak? ("Jaj, kell a saját lakás", stb) Vagy ez hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Anyukám pszichitáriai gondozott sok éve, apa meghalt kb tíz éve. A két idősebb tesóm külföldön dolgozik már, évi párszor ha beszélünk. Amikor elmentem fősulira, akkor magamra szedtem némi adósságot és rájöttem hogy nem azzal akarok foglalkozni, amit tanulni kezdtem, úgyhogy azt ott hagytam. A nagyszüleim befogadtak, hogy ne kelljen albérleti díjra is még pazarolnom a pénzt és bevezették a villanyt-gázt az alsóépületbe és kicsit rendbe rakták nekem (egy 10 nm-es szobám van). A nagyon régi (évtizedes) barátaimmal jóban vagyok és a nagyszüleimmel is, és heti párszor eljárok a városba este ismerkedni és a neten is szoktam. Dolgoztam már vízimentőként a Balatonnál és kamionosként is, de most gyárban vagyok és olyan targoncakezelői papírt csinálok, ami után nettó 180-190 ezret tudok keresni (vidéki nagyvárosban, nem BP-n).


Amúgy magas, jóképűnek mondott, szőke hajú vagyok, átlagos-vállas alkattal. Nem vagyok képességekre hülye, csak rosszul választottam meg a dolgaimat sajnos régen és volt amikor családi okok miatt elhagytam magam, de pl angolból van felsőfokú nyelvvizsgám és egy másik nyelvből még középfokú.

Vagy ez akkor hogy van másoknál?

25/f


2017. máj. 8. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

,,de most gyárban vagyok és olyan targoncakezelői papírt csinálok, ami után nettó 180-190 ezret tudok keresni (vidéki nagyvárosban, nem BP-n). "


Nyugat-Mo-n lehet, de gyere el Szabolcsba és Borsodba. Ha itt targoncásként 140 felett keresel, akkor te vagy a csoda.

2017. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Te csődör te.... Grrrrrr
2017. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Király vagy!..ezt akartad hallani? :)
2017. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Fasa gyerek vagy 😂 mi a kérdés?

N25

2017. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1

Targoncásként? Egyik haverom szimpla érettségivel rendelkező melós, és most emelték 120k-ról 220k-ra a nettó bérét Borsodban, csak azért mert már mindenki meg akart pattanni a cégtől. Nem kell még targoncásnak sem lenned, attól még, hogy te egy balfék őrnagy vagy, nem kell elásni egy régiót, mert te 80 ezerért is dolgozol valahol. Az a te bajod.

2017. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem keresel kifogásokat, ez lenne a normális. Sok sikert a melóhoz!
2017. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze a targoncajogsi azzal, hogy egy jól kinéző pasi havonta össze tud szedni egy lányt szexre?

Ahhoz pont semmi köze, hogy mit dolgozol, mennyit keresel, és az még külön jó, hogy egy lakrész ajtaját tudjátok magatokra csukni, nem csak egy kocsi ajtót.

2017. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#1

Én is szabolcsi vagyok és bizony érettségi nélkül is lehet ennyit keresni erre fele is.

2017. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Magas vagy és jóképű. Ennyi. Nyert ügyed van.
2017. máj. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha magas vagy és jóképű,simán találsz magadnak bárkit,nem végzettség függvénye.
2017. máj. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!