Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vonzó pasik! Ismerős az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó pasik! Ismerős az, amikor egy álomszép szexis csaj már annyira nem a ti szintetek, hogy teljesen közömbös számotokra?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy minimálisan is vonzó csajt (és nem a min. 8/10-esekre kell gondolni, mert szűz pasi lévén elég alacsony a mércém) akkor egyből előjönnek a tipikus reakciók (szapora levegővétel, izzadás, önkontroll az előnyös viselkedésért, esetenként merevedés), de amikor már olyan szinten gyönyörű csajt látok, akivel kapcsolatban egy tizedmásodperc alatt konstatálom, hogy totál 0 vagyok hozzá, akkor már olyan nyugodtan és felszabadultan tudok vele viselkedni/beszélni, mintha egy tök átlagos 60 éves nagytata lenne, akivel lazán beszélgetek az élet dolgairól. És abszolút nem vált ki belőlem semmilyen érzelmet/reakciót. Szerintetek ez normális dolog és rátok is jellemző ez?

2017. máj. 7. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ezt hívják az esélytelenek nyugalmának :D.
2017. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ugyanez játszódik le bennünk is ha hozzánk képest szebb, gazdagabb fiúba botlunk. Nem tartjuk potenciális partnernek.
2017. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
N33
2017. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Tudom mire gondolsz Kérdező, de ez egyáltalán nem normális. Mi az, hogy 0 vagy hozzá. Különben is az, hogy mennyire néz ki jól valaki relatív fogalom. Ezt kéne már észrevenni. Lehet, hogy ő meg pont ugyanezt érzi, amikor téged meglát.
2017. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

"Különben is az, hogy mennyire néz ki jól valaki relatív fogalom"


ez úgy hülyeség ahogy van.

2017. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, hogy ki vagyok, hogy hogy nézek ki (hajszállal átlag alatt), tudom, hogy mik az előnyeim és hátrányaim. Ettől sugárzok annyi önbizalmat, hogy soha nem fog számítani, hogy egy önkényes tízfokú skálán mennyi a különbség köztem meg a kiszemelt között.
2017. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Különben is az, hogy mennyire néz ki jól valaki relatív fogalom"


Azért nem arról szokott szólni a fáma, hogy most akkor 188 vagy 185 esetleg zöld vagy barna szemű a pasi. Minden ember tisztában van a "szintekkel". Ez olyan mint az autókínálat. Oké egy BMW M6 és CLS63 AMG között relatív a különbség (a szépséghez hasonlóan), de egy Dacia Logan esetében már mindenki tisztában van az erőviszonyokkal.

2017. máj. 7. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7:

Nincs mindenki tisztában a "szintekkel". Vagy van akit nem érdekel ilyen ökörség. Degradáló, szánalmas ez a szintezés és csak szűz fiúk/lányok, meg a tinik butábbik rétege foglalkozik ilyen nem létező hülyeségekkel.

Éretlen vagy ahhoz, hogy ezt megértsd persze, így ez a hozzászólás sem fog semmit elérni nálad.

De képzeld el! Teljesen boldog életem van anélkül, hogy szintezgetném a nőket, lányokat és párt sem így kerestem. Boldog párkapcsolatban élek. Aki lent ragad ezen a szánalmas tíz pontos skálán, az meg is érdemli, hogy egy adott pontnál ne érezze magát jobbnak.


26/F

2017. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"egy Dacia Logan esetében már mindenki tisztában van az erőviszonyokkal"



tökéletes megfogalmazás.

2017. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!