Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen magasak vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen magasak vagytok? Ha egy fiú 190 cm, az kizáró ok/minusz lenne nálatok vagy sem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem a vékonyságod miatt nem tetszenél :D Ilyen idióta kérdéseket normális ember nem tesz fel. Minden nap minimum 5 magasvékony panaszkodást olvasok itt gyk-n.
2017. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Figyi srác, 190 vagyok és eddig egyfolytában csak dicsérték a nők a magasságomat (is).
2017. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#10: Miért, te nem unod a siránkozó dumát az alacsonyságod miatt? A helyedben már rég kipattintottam volna magam durván, egy 170 centis seggdugasznak egy átlagos étrenddel is simán összejöhet, míg nekem el kellene fogyasztani egy fél disznót ezért.
2017. ápr. 9. 12:46
 14/18 anonim ***** válasza:
#13: Úgy látom tényleg nem nagyon jársz társaságba és gőzöd sincs a csajok pasikkal kapcsolatos általános véleményeiről. Csak hogy tisztázzuk. Ha én kigyúrnám magamat, akkor az még inkább hátrányos lenne a nők szemében, mert egy alacsony és izmos pasi egyrészt röhejesen néz ki (kigyúrt kertitörpe) másrészt a csajok automatikusan a komplexussal azonosítják. Jó lenne végre megértened, hogy a magasság sokkal nagyobb előny, mint amennyire a vékony alkat hátrány. Rengeteg botsáska alkatú, de magas ismerősömnek van gyönyörű barátnője. Ennek az inverzéről (alacsony, izmos) abszolút nem mondható el. Az, hogy te a fejedben elkönyvelted magadnak ezt a teóriát, azzal csak magadat szívatod totál feleslegesen. De nyugodtan csináld, legalább nekem egy pár tized százalékkal több esélyem lesz a jövőben barátnőt találni. Bízok benne, hogy még jó pár száz ilyen hozzád hasonló felfogású magas pasi van a környékemen. Azzal csak nekem lenne könnyebb. Az lenne a legjobb, ha privátban küldenél egy képet arról az állításod szerint olyan csúnya testedről és akkor nyugodtan megcáfolhatnál.
2017. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem a lányokat zavarja a vékonyságod, hanem téged. Ki tudnád gyúrni magadat, ha annyira akarnád.
2017. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
160 centi vagyok, és előny, ha magas a pasi.
2017. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogy kizáró ok.
2017. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért nem jössz be a csajoknak, mert te nem fogadtad el önmagad, nem vagy magabiztos, és ez simán lejön nekik.
2017. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!