Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki kapcsolatban élő nőt szeretett el a párjától?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy végül benneteket választott és veletek folytatta, dobta a párját.


Hogy próbáltátok a nőt becserkészni? Csendes megfigyelő módjára kifigyeltétek, hogy rossz/lapos/uncsi a kapcsolata, és felmértétek, hogy lehet esélyetek? Vagy ajtóstul rontottatok a házba, mint egy macsó?


Hogy éltétek meg a dolgot? Frusztráló volt, hogy volt éppen párja, vagy magastól tettetek rá? Nehezebb egy ilyen nőt - a kapcsolata milyenségétől függetlenül - behálózni, mint egy egyedülállót, vagy adott esetben még könnyebb is?



2017. márc. 31. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt a 90es években volt egy család az egyik szomszédos településen, mikor a fiú apját lecsukták,az anyját elhódította :)

Amikor a faterja szabadult, ezzel szembesült, érdekes helyzet lehetett :)

2017. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A volt nejem a főnökével lépett le, egyik pillanatról a másikra egy búcsúlevél kíséretében. Gyerek nem volt, szerencsére osztozkodni sem nagyon kellett, így könnyen elhagyott. Ami furcsa, hogy a saját kollégái sem tudtak a kapcsolatukról, nagyon diszkréten adták elő és nekem sem tűnt fel semmi különös. Mielőtt elment azelőtti héten még szeretkeztünk, nem volt rossz a kapcsolatunk. Azóta nem beszéltünk egymással.

Nem érzem azt hogy elvesztettem volna őt, igazából a véleményemet sem kérdezte meg, hozott egy döntést ami elég igazságtalannak tűnt, de nincs értelme vitatkozni, lázadni.

Úgy tudom, hogy végül a két szék közé esett, de nem sajnálom egy cseppet sem.

2017. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem mástól szeretett el a barátom. Ami nekem szimpatikus volt,hogy vonzó határozott,túldominál,karizmatikus,intelligens,mellette pedig lehet rá számítani.A másik férfi intelligens volt ugyan,de nem volt sem vonzó,sem jóindulatú,sem határozott.Tutyimutyi,félnénk,megjátszós alak volt és iszonyatosan sértődékeny,hisztériás.
2017. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem sikerült, de végül nem vált el a drága hölgyemény. Pedig mindennél jobban szerettem, és úgy éreztem ő is engem és ő is velem szeretne inkább élni de mikor 2 év után döntés elé állítottam, hogy én vele szeretnék élni, és már unom, a szeretői szerepet meg, hogy nagyon kevés jut nekem belőle minden téren, de akkor úgy döntött, hogy marad a férjével mégiscsaka....
2017. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ez megesett, hogy a barátomtól csábítottak el, háromszor is. És én mindhárom esetben az "újat" választottam. De hozzá tartozik a dologhoz, hogy ezek minden esetben lassú folyamatok voltak, és eleinte mindig harcoltam magamban ellene, elég sokáig.. Mindaddig, amíg már nem tudtam tovább harcolni, mert olyan érzelmeim lettek az "új" iránt, amit már nem tudtam elnyomni. De ehhez hónapok kellettek. És az is hozzá tartozik, hogy sajnos megfigyeltem már magamon, hogy nekem egy kapcsolat lefutási ideje 2-3év, ennyi idő után elég könnyen új szerelembe esek, mert nekem nagyon kell az a bizsergés, az az izgalom, ami a kapcsolatok elején van. De az is lehet, hogy szimplán még csak nem találtam meg az igazit, ezért vágyom mindig erre az érzésre, és nem tudok lehorgonyozni 2-3évnél hosszabb távra
2017. ápr. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lac136 válasza:

igen nálam igy volt.

kapcsolatban volt a lány , odamentem egy csokor virággal és megmondtam neki hogy szerelmesvagyok belé

mára már a menyasszonyom :)

2017. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!