Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit jelent Társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent Társkeresőn az, mikor beírjátok, hogy "felsőfokú tanfolyam"?

Figyelt kérdés
Nyilván én is tudok, olvasni, hogy az egy felsőfokú tanfolyamot jelent érettségi után, de mire gondoltok? OKJ? Vagy valami más?

2017. márc. 26. 09:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 26. 10:22
 12/17 anonim ***** válasza:

"Bármi olyan amit érettségi után csinálnak "


Ez nem igaz.

Az OKJ-és képzések között van néhány, ami felsőfokú tanfolyamnak számít, szinte mind középfokú.


[link]


A munkahely által szervezett tanfolyamokat akárhogy is hívják, hivatalosan nem felsőfokú.

2017. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az okj nem felsőfokú! Posztgraudális képzésre tudok gondolni. Ezek ilyen 1-2 éves főiskolai, egyetemi szakok amelyekhez legalább egy BA diploma szükségeltetik.
2017. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13: ha az lenne, akkor a posztgraduálist írná ki. Vagy pedig maradna a "felsőfokú" kategóriánál.

Az OKJ-nak szerintem nagyon kevés felsőfokhoz tartózó képzése van (így most kapásból nem is tudnék egyet sem mondani). Ami eszembe jut az mind érettségihez vagy általánoshoz köthető egyéb szaktudás. Én is inkább az ilyen ötöd vagy hatodéves képzésekre gondolok, amiket majd ha akar menni továbbtanulni az illető, akkor be is számítanak a felvételijébe.

2017. márc. 26. 10:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem pl van egy:

érettségim

középfokú OKJ-m

egyetemi diplomám és

egy "emelt" szakképesítést adó OKJ-m--> ez utóbbi szerintem az, amire ő is gondol.


Van különbség a 3-6 jónapos OKJ-k és az egy-másfél-két éves OKJ képzések közt.


Amerikai rendszerből ered ez sztem ott pl. van a middle school diploma (középiskolai )high school diploma (gimnázium) , college degree (ez felel meg nálunk a régi FSZ-nek vagy ma a felsőfokú/emelt OKJ-nak vagy a régi főiskolai 2 éves képzéseknek) university degree (egyetemi diploma BSC/BA--> MSC/MA --> Phd--> poszt.grad)

2017. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

felsőfokú OKJ szakképesítéssel rendelkezem, multi cégnél középvezetői állást töltök be vele 15 éve, informatika terén. Volt, hogy beleírtam a társkeresőbe a felsőfokú tanfolyamot, volt, aki képes volt kioktatni érte, hogy keressek a magam szintjén.


Aztán már ahogy a fizetést, úgy ezt se töltöttem ki, irreleváns. személyes randi alkalmával úgyis kb be tudja lőni az ember, ki az, aki az "ő szintje".

2017. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát mivel itt sem egységes, hogy ki mit tekint felsőfokú tanfolyamnak, ezért valószínűleg a kitöltők között sem egységes. A legjobb, ha egyedileg rákérdezel. :)

Én alapból azt feltételezném ilyen esetben, hogy érettségi utáni "valami". (De nem diploma, hiszen akkor azt írná.)

2017. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!