Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hol szerettek igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Lányok, hol szerettek igazán ismerkedni?

Figyelt kérdés
(buli kizárva nálam legalábbis ott nem arra megyek, kivétel házibulik)
2017. márc. 14. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyakorin
2017. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Utcan, tomegen.
2017. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Életem minden érdemi kapcsolata valamilyen közösségben alakult ki, ahova nem direkt ismerkedés miatt mentem, hanem lehetőség volt apránként megismerni egymást. Nekem ez vált be igazán.
2017. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Valami közösségben. Pl önkéntesség során, vagy egy olyan esetben akár utcán is, ahol kiderülne a másikról hogy segítőkész. PL. én mindig megnézem azokat a srácokat, akik átadják a helyüket.
2017. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közösségben, ahova nem ismerkedés céljából megyek, és csak szimplán emberként ismerjük meg egymást először.
2017. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehol, veletlenszeruen szeretek ismerkedni, ertsd pl a metro, utca es hasonlok ahol kinez maganak valami srac mert bejovok neki, nem jo helyek. Ezeket elhajtom. A parommal munkahelyen ismerkedtunk meg, nem ugyanott dolgoztunk csak kozel egymashoz es gyakran talalkoztunk.
2017. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaságban (vagy amit te házibulinak hívsz), egyetemen.
2017. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírom hogy hol nem:

-utcán

-buliban

-buszon

-vonaton

-baráti társaságban

-szarkofágban

-űrben

-a Sednán

-repülőn

-temetőben

-vidámparkban

-állatkertben

-otthon

stb :D

2017. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy jóképű és/vagy gazdag fószer akar velük ismerkedni,akkor bárhol bármikor,ha egy előnytelen külsejű vagy átlagos férfi, akkor soha sehol. Már elnézést,hogy kommentele holott lányokhoz szól a kérdés, de jobb tisztázni a dolgokat,felnyitni mások.szemeit is. Mindig is szerettem segíteni az embereken, most is örömmel tölt el,hogy segíthettem, még ha csak egy ilyen "aprósággal" is,mint az igazság felfedése. :)
2017. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
#9-esnek teljesen igaza van. Ha a nők őszinték lennének és nem beszélnének folyton mellé, akkor megmondanák, hogy egyedül az számít, hogy nézel ki. Ha kellőképpen jól nézel ki, bárhol nyitottak feléd, ha viszont nem, akkor tök mindegy hol kezdeményezel, le fognak rázni.
2017. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!