Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem mosolygós lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem mosolygós lányoknak nincs esélyük? Aki nem egy alapból vidám természet, az nem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De van, csak kevesebb. Alapból ismerkedéskor sokkal szimpibb egy olyan lány aki mosolyog, a későbbiekben is egyszerűen szebb, ha mosoly van az arcán. Nagyon sok fiú/férfi (én is) képes egy mosolyba beleszeretni, nyilván nem minden a mosoly, de sokat jelent. Az igazság az, hogy nagyon kevés lánynak tud jól állni, ha nem mosolyog egyáltalán.

Ja és ha lehet legyen őszinte a mosoly, a konstans, arcra fagyott, erőltetett műmosolygás nagyon nem bejövős.

2017. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
de van
2017. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az én barátnőm nem mosolygós alapvetően. amikor megismertem sem volt. de nem is a mosolya, hanem az esze miatt kellett. amikor velem van, akkor persze mosolyog sokat. szóval nálam pl nincs kevesebb esélye egy mosolygós lánynak. sőt. nekem nem szimpatikusak az ok nélkül mosolygósak. nekem az túl pozitív, túl vidám, nem érzem úgy, hogy a való világban él. persze ha rám se mosolyogna, velem se lenne vidám, az már más. de csak a megismerkedésben, leszólításban nem indul hátrányból.
2017. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A semleges arckifejezés nem komoly. Az a pasi sem, aki a saját kényelme miatt elvárja, hogy te legyél az optimista kis tündérke. Neki lehet bármilyen érzése, neked csak csillámpor.


Olvass utána a Manic Pixie Dream Girl karakternek filmekben.

2017. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok mosolygós nő, kifejezetten komoly ábrázatom van, de még sosem tapasztaltam, hogy ne kellenék a férfiaknak.
2017. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!