Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetek meg egy olyan pasit, akinél úgy érzem, hogy semmi esélyem sincs?

Figyelt kérdés

nem rövid a story, de megköszönöm annak, aki veszi a fáradságot, elolvassa és esetleg még egy jó tanácsot is ír :)

A dolog mág valamikor a gimiben kezdődőtt köztünk, akkoriban nagyon jóba voltunk egy fél évig kb.. ez azt jelenti, hogy napi szinten beszélgettünk sms/ telefon (minden este/ éjjel órákon át), suliba a legtöbb szünetben összefutottunk.. s én szépen lassan beleszerettem (ki gondolta volna?).. kapcsolatunk "csúcspontja" egy buli volt, ahol tánc közben igencsak összemelegedtünk, de semmi komoly nem törtnént (csók sem!).. egy ideig még nagyon jóban voltunk, aztán szép lassan eltávolodtunk, miután felvetődött a kérdés, hogy mi is van vagy lehet köztünk.

Az iskola befejeztével ő elment külföldre dolgozni, ezért sokáig nem is tudtam róla semmit..

egy ideje viszont újra elkezdtünk beszélgetni, és ezáltal az érzéseim is felébredtek iránta.. jelenleg itthon van, egy találka is be van tervezve, a gond csak az, hogy 2 hónap múlva megy vissza Londonba, így ismét távol lesz, nem kis ideig :(

úgy érzem, hogy semmi esély nincs arra, hogy legyen köztünk valami.. de nagyon kell nekem ez az ember :( segítsetek! valakinek hasonló tapasztalata, története? bármi kis reménysugár, hogy nem lehetetlen a dolog?


2017. febr. 8. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Miért futsz olyan szekér után, amely nem vesz fel? Ne kínozd magad!
2017. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Azt nem lehet tudni, hogy mennyi esélyed van ( ha te nem tudod, mi honnan tudnánk)

De van reménysugár, az ha elhiszed, ha teszel érte...a soha nem létezik...próbálj finoman irányítani és légy tudatos!! A többi majd kiderül...

2017. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán van esély! Szerintem ha már beszélget veled , ráadásul sokat, akkor akar valamit. Én ezt tapasztaltam a pasiknál, ők nem igazán szeretnek minden szándéktól mentesen csak barátkozni. Ha igen, akkor viszont messze nincs szó napi szintű beszélgetésekről.

Szóval abszolút nyugi, a pasi a tiéd lesz, ha akarod, csak szerintem gimiben még félénkebb volt ennél. Ha meg úgy látod, még most is az, akkor szépen felveted neki a lehetőséget, hogy nem próbálnátok-e ki a kapcsolatot.

2017. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

Pont a lényegről nem írsz, hogy honnan az az erős hited, hogy BIZTOSAN nem kellesz neki? :O

Mondjuk, ha tényleg nem kellesz, vagy van felesége, családja, barátnője... akkor meg tök mindegy, hogy neked mennyire kell ő.

2017. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudom biztosan, hogy nincs esélyme nála.. családja, felesége, de barátnője sincs.. ha jól tudom, egy jóideje nem volt már komoly kapcsolata


Én csak úgy érzem, hogy nincs esélyem.. ha esetleg ő is vonzódik hozzám, miért nem lép? és régen is akkor távolodtunk el, amikor felmerült, hogy több is lehetne köztünk.. pedig ő hozta fel a témát, s nem én :) ezért nem értem, hogy miért tűnt el az életemből.. és most, hogy visszatért, nem akarom újra elengedni.. amellett hogy hihetetlenül vonzódom hozzá, ő a legjobb barátom..

2017. febr. 12. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!