Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a megoldás arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás arra, hogy párt találjak magamnak vagy csak felkeltsem a nők figyelmét?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos alkatú vagyok, rendszeresen sportolok, ápolt vagyok, divatosan öltözködöm viszont saját velemenyem szerint nincs semmi magabiztos kisugárzásom. Sajnos nem a csajozos pasik társaságába tartozom, hiába tetszik élőbe egy lány, képtelen vagyok odamenni hozzá és megszolitani, nincs is ötletem mit mondhatnék neki. Társkeresőkön könnyen ismerkedek viszont azok a lányok egy része vagy nem tetszik vagy aki tetszik és osszejön egy találkozás mindig csalodnak bennem (véleményem szerint) mert nem folytatodik a dolog, bár nemtudom mi lenne a probléma velem hisz olyankor már el tudok barkivel beszelgetni, hogy előtte interneten beszéltünk. Hogyan lehetnék bátrabb az élőben történő ismerkedésre?
2017. febr. 5. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2017. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Kiállsz a főtérre és "helikopterezel " Garantáltan felkelted a nők figyelmét :D

Komolyan: irányítani kell a nőt, ha találkoztok,nem hagyni hogy ő döntsön,ő irányítson,ő találja ki hová menjetek stb, vicceket kell mesélni neki ,nevettetni,és történeteket mesélni magadról amik lehetnek kamuk is ,de a lényeg hogy te jó színben tűnjél fel bennük ,bátor kalandvágyó független vezető személyiségként.

A legfontosabb,hogy ne tűnjön úgy hogy fontos neked az egész kapcsolatosdi. Úgy kell viselkedni mintha félvállról vennéd a dolgot és bármikor találnál helyette másik tucatot.Akkor ő fog kaparni. És akkor vagy sínen!

2017. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Konditerembe járok.

Hmm erre még nem gondoltam, egyenrangu fél voltunk eddig mindig, a hangulatra sosem volt panasz, inkább a kinezetemmel lehetett gond.

2017. febr. 5. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

2-es, hogy mekkora egy paraszt vagy, már ne haragudj.

Hazugságokkal kezdeni egy kapcsolatot? A flegma, pökhendi stílussal őszinte szerelmet sosem találsz...


Kérdező! Add önmagad, de legyél határozottabb! Ne félj, hogy elbénázod, nem fogod!

2017. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig a #2.-nak igaza van. Ebben az erkölcsi fertözött világban már csak igy lehet fenn maradni...

Ők a sminkel csapnak be, meg a párnázott melltartóval, mi meg a szöveggel. Mondhatni 1-1

2017. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony, #2-es leírta hogy kell. Őszinteséggel nem mehetsz sokra, barát, és érzelmi szemeteskuka lehetsz. Én tudom, ilyen vagyok, és látom ahogy a flegmázó vetítő, alfahím szerepet játszó arcok hogy váltogatják a jobbnál jobb csajokat.
2017. febr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen 4-es akkora paraszt vagyok amekkorát a nők akarnak maguk mellé,ha arra van szükség. Egyszerű a képlet: önmagad adása ,kedvesség, figyelmesség ,csillagok lehozása az égről ,odafigyelés = unalmas papucs ,akin átnéznek ,legjobb esetben eléri a "női barátnő pötssel" státuszt ,miközben majd a vállán sírja el a bánatát a nagy szerelme ,hogy már megint félreqrt az aktuális parasztja,akivel éppen együtt él,de ő olyan szerelmes belé..


Minden kell a nőnek de egyvalami nem -őszinteség és őszinte odaadás. Flegmaság ,semmibevétel, bunkózás ,harsányság és hatalmas ego ,ez amiért olvadnak.


Tudom te vagy a kivétel,csak 100-ból 3 nőre aki már rég foglalt kb 20 éves kora óta ,nem érdemes életstratégiát alapozni.

2017. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2-esnek teljesen igaza van. Éreztesd vele, hogy te vagy a főnök, simán találhatsz mást helyette.

Lehet túl fiatal voltam, de az érzelgős dumákkal elriasztottam minden lánykát, szerencsére rájöttem, hogy nagyrészüknek "bunkózás" kell, néha viccesen beszólsz nekik, MÉRSÉKELTEN elmagyarázod, hogy te mekkora sztár vagy, és semmi problémád nem lesz velük :)

Nagyon meg szoktak lepődni, mikor kiderül, hogy amúgy értelmesebb vagyok náluk és nem csak egy "egyszer csapkodnám vele az ajtót" srác'. Persze a legtöbb ilyen lányka nem alkalmas kapcsolatra.

Érzelgős p*cs soha ne legyél, és ne tegyél még csak közepes erősségű utalásokat sem, hogy te mibe lennél benne vele.

2017. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!