Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli férfiak és nők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli férfiak és nők. Ti még hisztek az igaziban, az elsöprő érzelmekben?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, eddig kétszer voltam szerelmes, mindkétszer plátói volt. Emellett 2-szor volt egy picit erősebb érzelmi kötődésem, abból lett 3-3 éves kapcsolat. Azóta több tucat randi 2 éve már és egyik sem az igazi nekem. Nem voltak ronda nők, átlagosak. De egyszer sem éreztem semmit, hiába erőltettünk a 2. vagy 3. randit. Plusz nem egyszer azt törte nekem le az egészet, hogy 3. adjára is ugyanabba a ruhában jött e randira, cipőben, vagy fura volt a szájszaga 2 méterről érezni lehetett, vagy volt amelyik randi közben többször szellentett. Nem voltak rondák, ha mutatnék róluk képet, soha pasi ugrana. De ezek nálam nagy hibák. Lehet magasak az elvárásaim? Amelyik lánnyal meg megvolt minden, az dobott. Ja és a mentőstiszt vagyok.
2017. jan. 30. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Régen igen, de már nem. Csalódtam a nőkben!
2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem is csaltak már meg, szerintem akinek 2-nél több párja volt, azt már titokban megcsalták, vagy átverték már, hazudoztak. Plusz sok a hisztérika, aki ,,női napokon" rémmé változik. Vagy szimplán csak elsárkányosodik 1-2 év idill után.
2017. jan. 30. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Eh. Nekem egy kapcsolatom sem volt. Nem is hiszem, hogy lesz. Néha átmegyek a szexualitás rovatba, hogy mik az elvárások, inkább "nope" felkiáltással kilépek.


De nem is keresek senkit. Már túl kényelmes.

2017. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol szedted fel ezeket a nőket most komolyan? Pukizni meg 2 méteres szájszag. Pff még a ruha hagyján, lehet, hogy nincs eleresztve de a többi... :)
2017. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom más férfiak hogyan érik be olyan amilyen típusú nőkkel. Lehet velem van a baj.
2017. jan. 30. 22:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Durva, de egyik a pukizós az diplomás közgazdász, bankban osztályvezető, a másik tanárnő a szájszagos. Bár ott inkább az volt, hogy meg volt fázva.
2017. jan. 30. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a nőket!!!

A Saját világukban,lépjünk tovább a tökéleteshez!:))

2017. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz egy észlénynek, ezért ne akarj olyan nőket akik diplomásak ráadásul más az iparág is ...ha érted mire gondolok.
2017. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom nehéz társat találni :(

Szerencse kell hozzá szerintem! :(

Sok szerencsét kívánok neked! 30N

2017. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!