Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a társadalom problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a társadalom problémája vagy kifordult a világ önmagából?

Figyelt kérdés

22 éves lányok, akik ugyan szépek, de képtelen az ember velük eltölteni 1 óránál több időt (nem épp szexre gondoltam, hanem úgy amblock) mert annyira negatívak, másról sem tudnak beszélni, mint a fogyókúráról, meg hogy 50 kilósan milyen kövér, a saját barátnőit kibeszéli, meg a rokonait, de úgy mindenkit mindenkinek, képtelen mosolyogni bármin, csak morog, irigykedik a nőtársaira akik boldogok. És utána nyávognak, hogy nincs normális pasi, meg mindenki elhagyja őket, de "a hájas Hajninak már 2 gyereke született, engem miért nem képes senki úgy szeretni, mint Hajnit"... hozzátenném, ez a "hajni" lehet hogy duci, de jófej, lehet vele értelmesen beszélgetni, nem bánatarcú, tudunk jót röhögni.


Ott a másik oldal. A fiúké. Peti 34 éves. Jó pasi azt kell mondani, minden adottsága adott hozzá. Magas, igazi karakteres arca van, modoros, inteligens. Peti nem akar csajozni. Tudja hogy kéne, de nem teszi. Talán 3 barátnője volt eddig, ebből egy évekig, a többi 3-4 hónapos volt. Peti vaalmit nagyon elb*sz és nem tudni hogy mit. Igazából nem is érdekli. Az sem zavarja ha nem szexel. Bejelöl pár fitness ladyt facen meg egy két instás csajt, meg ilyen olyan jó nőket, de ennyi. Talán néha esténként előkapja rájuk de ennyiben kimerül. Petit sosem éri csalódás mert nem is próbálkozik, de úgy soha, saját bevallása szerint is. Nem tudják visszautasítani a csajok, mert nincs mit visszautasítani...


Szóval kiábrándító.


Mi erről a véleményetek?


2017. jan. 22. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A második példára reagálnék: "Peti nem akar csajozni. Tudja hogy kéne, de nem teszi.". Már miért kéne? A saját élete, úgy alakítja, ahogyan neki tetszik. Ha nem szeretne kapcsolatot, ez az ő döntése, a társadalomnak el kell fogadnia, akkor is, ha "jó pasi".
2017. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Milyen ökörségek ezek? Hagyjuk már persze a helyes Peti aki tudna csajozni majd otthon fog ülni és recskázni a csajok képeire amikor simán megkaphatná őket. xD
2017. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindenki csak azt fujja amit lát... te is. De én szerencsére mást látok.

Azt tanácsolom válogasd meg a társaságod, mert a jobb és jó emberekre is azért van példa mert létezik. A buta ember harsányabb, könnyebb észre venni. De kb ennyi!

2017. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. típus: Rengeteg ilyen lányt látok. Egyszerűen alig van a korosztályomban olyan csaj, akivel több témáról is értelmesen ellehet beszélgetni. Vitázni képtelen, helyette hisztiznek vagy besértődnek. Pár témán kívül, másról nem lehet velük beszélgetni. Vagy baromi frusztráltak és komplexusosak, vagy baromira nagyképűek. Természetesen mindegyikük éretté és komoly gondolkodásúnak tartja magát. Számomra ez tényleg kiábrándító. :/ Évente max. 1-2 tényleg értelmes lánnyal lehet elbeszélgetni normálisan. Nekik max. tisztelet!


2. típus: Életemben nem láttam még ilyet. Aki tudja, hogy kell csajozni és megvan hozzá az adottsága, az csajozik. Maximum nem akar komoly kapcsolatot.

2017. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy Peti magasról tesz az egészre?
2017. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, és abszolút nem olyan, amilyet írtál, sőt, nem is láttam még ilyet élőben. Nem tudom, honnan szeditek az ilyen csajokat, neten mindenhol olvasom, hogy mennyi ilyen van, de még sose találkoztam hasonlóval :D


"Peti" meg.... Van egy haverom, aki pontosan ilyen, nem gondolok róla semmit, ő ilyen és kész, nem árt senkinek vele. Ha neki így jó, akkor hajrá. Mondjuk ez is elég ritka szerintem, az ismerősei közül senki nem ismer hozzá hasonlót :D


Szóval egyik se mindennapos.

2017. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én Peti vagyok női verzióban.

Azt hiszem, ha nem akarok kapcsolatban élni és szexelni, akkor nem kötelezhetnek rá. Viszont az ismerősi, baráti körömben én vagyok az egyetlen, aki így gondolkozik, a többiek mind családcentrikusak.

Szerintem te rossz társaságban vagy, ha ennyi furcsa emberrel találkozol egy nap.

A fentebb vázolt nőtípustól pedig a hideg is kiráz.

2017. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!