Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 176 centi magassággal hátránny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

176 centi magassággal hátránnyal indulok a lányoknál? 18f

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 11:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
*testem
2017. jan. 19. 14:40
 12/27 anonim ***** válasza:
A nők bicskanyitogató igényeinek a hatását jól tükrözi a te aggodalmad is. Ha 176 centivel hátrányban érzed magadat, akkor én mit szóljak a 170 centimmel és a még tőlem alacsonyabbak is. Az a helyzet, hogy a nők nagyon elszálltak magukkal. Ha nem találod meg azt a csajt, akit nem érdekel, hogy nem vagy 180, akkor mindegy is hogy miként nézel ki. Velem is ez a helyzet. Jóképű vagyok, de b***hatom, ha csak 170-re nőttem. Te legalább annyival előnyösebb helyzetben vagy, hogy a két lélektani határ egyikét eléred (legalábbis társkeresőkön ez a 175 és 180 szokott lenni), így van esélyed bizonyos lányoknál. Viszont azt ajánlom, hogy szolidabb, kevésbé vonzó csajokkal ismerkedj, akik rá vannak kényszerülve az ismerkedésre.
2017. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Régen nem ez volt. Nagyapám a 165 centijével a nők ideálja volt.
2017. jan. 19. 16:15
 14/27 anonim ***** válasza:
Az régen volt...Ma már más szelek fújnak és az a vonzó, ha a csaj minél jobban tud pipiskedni csókolózáskor, miközben a pasi hosszú karját simogatja.
2017. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

1,78 a ferjem. Egyreszt vannak alacsonyabb lanyok, masreszt meg majd mindenki kinovi azt a hulyeseget, h huuu de magas legyen a fiu.

En 1,74 vagyok. Lehet, h tizenevesen nem 4 cm kulonbseget kepzeltem volna el, de ma mar nagyon hidegen hagy.

2017. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Én alacsonyabb vagyok nálad. Soha nem éreztem, hogy hátrányba volnék csak a magassagom miatt, sőt volt pár csaj, aki magasabb is volt (persze leszükül a választási lehetőségem, vannak elérhetetlen nők is számomra). Hidd el, ha már egymagasságban van veled a csaj akkor már nyert ügyed van, ha nem vagy buta. Na szedd össze magad és mennyel csajozni.
2017. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem indulsz hátránnyal, nekem a fiú osztálytársaim alacsonyabbak nálam pedig 170 centi vagyok.. szóval én csak örülnék egy 176 centis pasinak:D
2017. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Edit 44 válasza:
Én 180 vagyok és több barátom volt 176 .. valamiért nekem pont nem jön be, ha túl magas a srác.. vagy ugyanolyan magas legyen mint én, vagy kicsit alacsonyabb :)
2017. jan. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A barátom 178 centi, és szerintem tökéletes a magassága:))

Egyébként 18 évesen fiúként simán nőhetsz még.

2017. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
en 167 cm magas vagyok, a ferjem pedig nem tudom, hogy mennyi :) picit magasabb nalam. szoval hidd el, vannak nok, akiket ismerkedeskor nem a centik erdekelnek ;)
2017. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!