Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már veletek olyan, hogy tetszett egy nő, (volt randi is) de ahelyett hogy léptetek volna "megijedtetek" és hagytátok inkább az egészet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen....és azóta is bánom :(
2017. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha igen, miért?
2017. jan. 6. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem volt már igen. Azért mert nem mertem megcsókolni a nőt.. Igen félénk .f4x voltam bevallom , de már bánom és ez miatt dobott a nő mert nem léptem. :(
2017. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, rájöttem hogy nem tudom megadni neki azt amit kell, mert nincs elég pénzem ahhoz amihez az előző kapcsolataiban hozzászokott.
2017. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Mert úgy voltam vele,hogy úgyse kellenék neki és féltem a visszautasitástól.

De mint később kiderült én is tetszettem neki és benne lett volna többen is..hát ezt elb @sztam...


1-es voltam

2017. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:
77%

Nem jellemző, akivel randiig eljutok és tetszik azzal van folytatás (nyilván ha kölcsönös a dolog). Randinak akkor nincs folytatása, ha nem jött be a nő. Illetve egyszer volt egy olyan randim egy gyönyörű nővel, akivel azért nem találkoztam utána, mert a több órányi együtt töltött idő után rájöttem, hogy ő nagyon más világ, nagyon más közegből jöttünk és más az életfelfogásunk. Tudtam h nem működne.

29F

2017. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt. Persze a hölgy sosem érdeklődött, így aztán leszűrtem, hogy nem is lennék jó neki valószínűleg, így nem kerestem. Nagyon megtévesztően tudott viselkedni, és a sok belső érzés és ellenérzés kioltotta bennem a kezdeményezést... :(
2017. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt sajnos,de mível luzer vagyok a csajozásban nem lett volna Semmi esélyem.csak be égtem volna.
2017. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egy tapasztalatlan kis kamasz fiu fel megmondani,mit akar,az meg erthetö.De hogy felnott ferfiak hogy lehetnek neha ilyen teszetoszak?!pedig csak annyi kellene,hogx megtalalja a kozeputat.Ramenosnek nem kell lenni.de ha ovatosan kifejti,mit akar,vagy finoman probal kezdemenyezni.megfogja a kezet,megpuszilja,az meg nem tolakodas es utana ugyis kiderul,lesz-e belole valami.Nem vagyok regimodi nö de nem szeretek en teperni a ferfi utan.Kinyomozni,harapofogoval kiszedni belole hogy kellek-e neki vagy sem.Ha eloszor randizok egy pasival es a vegen csak huvosen elkoszon.Se puszi,se semmi,utana meg egy uzenetet sem ereszt meg.Azzal nem sokat tudok kezdeni.Elkonyvelem hogy nem erdeklem.Aztan sirhat hogy miett volt olyan töketlen.
2017. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 es

Én kb ilyen béna vagyok!

Az nem jelenti hogy nem érdekel az illető csak nem mennek valakinek az ilyen dolgok.

2017. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!