Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy huszonéves lánnyal, meghívtam egy kávéra, de azzal érvelt, hogy ő mások előtt nem iszik, nem eszik. Nem akartam ráerőltetni, de egész nap elvoltunk úgy hogy semmit nem fogyasztott a randin. Ez mánia vagy betegség? Vagy tényleg ilyen beteges a nők súlymániaja?

2016. nov. 29. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem betegség, de azért csak óvatosan, testképzavarnál ez gyakori tünet.
2016. nov. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, volt egy fiú haverom ő is így volt. Meg is beszéltük, ha találkozunk, úgy eszünk-iszunk, hogy egymásnak háttal leszünk.. :)

Amúgy semmi testkép zavara nem volt egyikünknek sem. Egyszerűen szerintem hiúság. Görcsösség.

Semmi hülyeséget nem kell belelátni.

2016. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen, mondjuk én csak pasiban találkoztam a jelenséggel, de nagyon idegesítő.
2016. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én se szeretek mások előtt enni főleg nem egy idegen előtt. Semmi köze ahhoz hogy kövér vagyok e egyszerűen nem szeretem ha néznek evés közben. Nem hiszem hogy egy étkező ember látványa olyan remek lenne. Márpedig ha valaki ül veled szemben az többnyire néz is.
2016. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok, és nálam pszichés gondokra alapszik.
2016. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 IndokolatlanZámbóÁrp ***** válasza:
62%

Ne játssz a szívemmel, ne játssz a könnyemmel,

megbánod majd, ha nem leszek, amikor értem könnyezel!

2016. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:D

Szerintem van benne egy kis állati ösztön. A kutyák sem szeretik (legalábbis a mieink), ha zabálás közben nézzük őket.

Valszeg akkor védtelennek érzik magukat.

Ps.: de legalább nem mondhatod, hogy a randi során rajtad élősködött.

2016. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha néznek evés közben, semmi köze a súlyomhoz.
2016. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet pl szociális fóbia. Van olyan változata, amikor valaki fél nyilvánosan étkezni.

Nem para, de sok önerő-elhatározás kell hozzá, hogy önfejlesztésbe kezdjen, segítséget kérjen (pszichológus).

Persze akármi lehet... pl csak megfosatná és azért nem, ki tudja :)

2016. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen volt nekem is hogy nem szerettem mások előtt enni ,inni.
2016. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!