Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a fontosabb ha negláttok egy lányt? Szép arc de nem fullos test, vagy csúnya arc és nagyon jó test?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha dugni akarnék akkor mindkettő előnyös! ;)
2016. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nem csak azt akarsz?
2016. okt. 17. 10:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Szép arc.


Okés/átlagos vagy akár csúnya arcú lányokkal is volt már dolgom, akik nyak alattiak alapján modellkedhettek volna. De összességében a szép arc többet ér számomra.

2016. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igazából mondanám, hogy első, de ha mondjuk úgy hoztad volna össze, hogy átlagos arc, jó test, akkor ott is teljesen jó lenne minden :D
2016. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Mindenkinek más. legutóbb két barátommal pont erről beszéltünk. Nekik az arc volt fontosabb, nekem a test.

Azt hozzáteszem, hogy ők nem sportolnak. lehet ezért nem volt olyan fontos számukra a test. Én viszont nem tudnék olyan nővel lenni aki elhanyagolja a testét. Inkább legyen ronda, de csinos.

2016. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Írjátok be a googlebe hogy "naked butterface girl" vagy "nude butterface"


Amikor egy nőnek csodálatos teste van és ahhoz képest maximum átlagos arca (de sokszor még inkább csúnya is).

2016. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem így. Olyan ez, mint a hamburgernél különválasztani a húst a puffancstól... kellene a fa..omnak.
2016. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen arc.
2016. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy szép arca legyen, elég, ha valamiért megkapó az arca, tehát valami miatt vonzónak találom. Tök átlag lányoknál is láttam már olyat, akinek az orra, mimikája megfogott valamiért. Semmi extra nem volt arcra. Alak nekem fontosabb ilyen téren, szép, formás, nőies alakot részesítem előnyben, keskenyebb derékkal, szélesebb csípővel, formás lábakkal, popsival.
2016. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bmw siker a nőknél :D ez mekkora
2016. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!