Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még szűz vagyok, de azon gondolkozom, hogy mi lenne jobb, élni egy jó lehetőséggel ami viszont nem biztos hogy tartós lesz, vagy kivárni amíg összejövök valakivel (ami nem mostanában lesz...). Kíváncsi lennék rá, meg túl akarok rajta lenni, de félek, hogy megbánnám.

19/l


2016. okt. 14. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyiban fontos, hogy nem árt, ha nem valami borzasztó élményként marad meg benned, bár azon is túl lehet lépni szerintem.

Nem fontos szerintem, hogy életed szerelme legyen akivel elveszted. A lényeg, hogy valami normális alak legyen, ne valami tapló casanova, aki jól megb-sz azt otthagy, ráadásul úgy, hogy igazából csak neki jó. Egy vonzó srácismerős akivel jóban vagytok és tudod, hogy normálisan bánna veled pl tökre megteszi.

2016. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah fontos h egy olyan srác legyen aki odafigyel rád.
2016. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az első a legfontosabb és messze nem az lesz életed legnagyobb szexe és valószínűleg legnagyobb szerelme sem.

Mindenesetre olyan fiút válassz, akiben megbízol és vonzódsz hozzá.

2016. okt. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!