Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha a történelembe nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha a történelembe nem volt még ilyen könnyű dolgok a nőknek a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Minden társkeresőn 7-8szor annyi a férfi társkereső, és ha egy szép nő beregisztrál egy társkeresőre, az már az első nap kap 1000 levelet, a csúnyácska nők meg mondjuk csak 100-at. De az is elég sok, abból a száz-ezer levélből mindenki talál magának jóképű és anyagi egzisztenciával rendelkező valódi komoly kapcsolatot kereső férfit nem? Még mielőtt azt írná valaki, hogy ezek nagy része csak szexet akar, tévedés, láttam a saját szememmel, és ezeknek kb. 5%-a akar csak szexet, a többi az mind normális párkapcsolatot.


A világtörténelemben most először a nőknek hihetetlenül egyszerű a társkeresés. Miért vannak mégis olyan nők, akik "társkeresési problémáról" panaszkodnak? Ez képtelenség, a mai világban egyszerűen lehetetlen hogy egy nőnek társkeresési gondjai legyenek. Ha csak nem azt várják, hogy a Justin Timberlake vagy a Brad Pitt vagy mit tudom én kicsoda eljöjjön és bekopogtasson a szerény kis hajlékukba, de ezt inkább vagy a Humor kategóriába, vagy az Ezotéria vagy Bulvár kategóriás kérdések.


Szerintetek sem lehet egy mai nőnek VALÓDI társkeresési problémája?


2016. okt. 11. 23:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszett a 7. válaszoló írása.


Kérdező: nem értek veled egyet.

A szépség sem minden, fontos katalizátor egy induló kapcsolatban, de nem üzemanyag egy párkapcsolatban.


A saját példámból kiindulva (bár társkeresőzés még nem próbáltam) a legnagyobb problémát éppen nem a külsőm okozza, sőt.

30+ felett nem érzem azt, hogy naponta kellene "elhajtanom" a hozzám valóban mentálisan és külsőre is illő férfiakat.

Ennek az oka valószínűleg a koromon túl az, hogy pl. elvált vagyok (sokaknak ez sem szimpatikus, ezt el kell fogadni, meg kell érteni, nem tetszhetünk mindenkinek) és van egy gyermekem.


Ahogyan nekem a családi állapotom szűkíti be a lehetőségeimet (nagyobb mértékben, mint ahogy pl. a külsőm, a műveltségem vagy a rendezett körülményeim esetleg megnövelnék azokat), úgy mindenkinek vannak ilyen előnyei-hátrányai, amivel nem árt tisztában lenni.


Így azt mondom, hogy mindenkinek lehetnek nehézségei, problémái a társkeresésben.

Kicsit lehet csökkenteni a kudarcélményt, ha tisztában vagyunk a helyzetünkkel és az előnyeinkkel/hátrányainkkal és meg tudjuk fogalmazni, hogy mik azok a tulajdonságok, amikben képesek és hajlandóak vagyunk kompromisszumokat kötni (pl. a másik fél lakóhelye stb.) és mik azok, amikben nem, mert egyszerűen nem fér bele az értékrendünkbe, nem vonz. Ez mindenkinél egyéni dolog, kár ebből "statisztikákat" gyártani.

2016. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez marhaság! - Már bocsánat! Ne a helyes vékony 20 éves lányokból induljatok ki, mert mindenkinek olyan kell, hamar elkelnek. Nem is értem, minek regisztrálnak be egyáltalán. De ott van mellettük a sok száz duci lány, akit sem az életben, sem itt, nem szólítanak le. A férfiak szerintem legalább 90%-a konkrétan kiírja hogy sem duci, sem kövér, sem pár kiló pluszos nőkre nem kíváncsi. Én (pár kg pluszos) nő létemre alig kaptam levelet, ami jött az is perverz állatoktól. Egy normális átlagos férfi sem írt! A vége az lett, én írtam annak aki nekem tetszett. Ma már együtt vagyunk. Ha lehet ilyent mondani, sokkal jobb vagyok én nőbe, mint ő férfiba, mégsem írt nekem! Gondolom ő is a 10/10-es csajokat keresgette addig, amit nem vall be persze!
2016. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!