Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy több, mint egy éve nincs tartós párkapcsolatom, és a munkámból kifolyólag nem igazán van alkalmam személyesen ismerkedni, így interneten keresztül szoktam, de a társkeresővel nem jártam sikerrel, ahogy a Facebookkal sem, azt az egy esetet kivéve, hogy felszedtem valakit egy rövid időre. A legnagyobb gond ott van, hogy egyszerűen nem tudom, mit mondhatnék egy lánynak, akárhol vagyok, bulizni viszont nem megyek, és nem is szeretnék elmenni. Várom az alkalmat, hogy egyszer csak leszólítok valakit, de sohasem érzem magaménak az alkalmat. Nektek mi a véleményetek? Mit csinálnátok máshogy, és hogyan kezdeményeznétek?



2016. okt. 8. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jóképű, akkor maximum sok pénzzel tudsz hatékonyan ismerkedni.

Ha se jóképű, se gazdag nem vagy, akkor felejtsd el a dolgot, mert semmi eredményt nem fogsz elérni.

2016. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!